Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kalamar görmek

Rüyada kalamar görmek neye işaret eder?

kalamarİyi günler. Rüyamda her sene tatile gittiğim otelin denizinde denize dalmışım ve çok güzel kırmızı renkte bir kalamar görüp onu yakından görmek için suda ilerlerken küçük turuncu bir balığın arkadan üzerime atladığını ve hafifçe ısırdığını gördüm. Korkuyla uyanıp sıçradım. Rüya o kadar gerçek gibiydi ki yatağı ve saçımı kontrol ettim gerçekten balık var mı diye. Ruh hali: yeni bir ilişkinin başlama aşamasındayım, bununla ilgili sıkıntılarla ve umutsuzlukla boğuştuğum gün bu rüyayı gördüm. Cinsiyet: bayan.

Rüyada kalamar görmek yorumu

Seval merhaba, gördüğün rüya genel anlamda gerçek hayatında şanslı, kısmetli ve mutlu biri olduğunu ancak bunların devam etmesi için tutkularını kontrol etmeyi öğrenmen ve tutkularının esiri olmaman gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada kalamar görmek rüyayı gören kişinin kendini yıpranmış ve hırpalanmış hissettiğine işaret eder. Kalamar yemek veya kalamar yediğini görmek kişinin dayanıklı bir yapıya sahip olduğunu ve yılmadan mücadeleye devam etmek gerektiğini gösterir. Turuncu balık rüya sahibinin zengin olmak konusunu bir tutku derecesinde kafaya taktığını ve bu konuda dikkatli olması gerektiğini simgeler. Balığın sırtınızı ısırması etrafınızdaki tehlikelere karşı sizi uyarmakta, özellikle sahip olduğunuz şans ve bereket konusunda sizi çekemeyenler olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir