Rüyada Kalça Görmek

Rüyada kalça görmek ne demektir?

Merhaba. Ben 17 yaşındayım. Yaklaşık 2 ay önce rüyamda kendi odamda, kendi yatağımda yüz üstü yatarken gördüm kendimi. Bir yaşlı kadın girdi odama ve kalçamı ellemeye başladı. Uyandım ve bağırıp çağırdım kadına. Yüzünü hiç bir şekilde göremedim ama yaşlı olduğunu hissettim. Salaş ve koyu renkli kıyafetleri vardı, başı da salaş bir şekilde örtülüydü. Ben kadına bağırdıktan sonra kadın odamdan çok hızlı bir şekilde koşarak çıktı ve koşarken de tuhaf sesler çıkardı.

Dediğim gibi kadının yüzünü hiç göremedim fakat odamdan çıkarken kucağında bir bebek olduğunu hissettim. Ve rüyamda gördüğüm kadın insan değildi eminim buna. Şuan bunları yazarken üstünden aylar geçmesine rağmen ürperiyorum hala. Şimdiye kadar gördüğüm ve bu kadar fazla etkilendiğim tek rüya diyebilirim. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız, teşekkürler şimdiden.

Rüyada kalça görmek neye yorulur?

Rüyanız bastırılmış duyguların yüzeye çıkmasını ya da kimi endişeleriniz olduğunu göstermektedir. Endişeniz büyük ihtimalle yaşamınızda yapacağınız yeni bir başlangıç ya da alacağın bir karar hakkındadır. Rüyada kalça görmek mobilite ifade eder. Bazı şeyleri başarmak için daha canlı, daha hızlı, hareketli olmanız gerektiğini simgeler. Güzel kalçalar içgüdüleri, mücadele, teşvik anlamlarını simgeler. Çirkin kalça görmek ruhun gelişmemiş yönlerini ifade eder. Kalça kıvırmak, kalça sallamak, kalça kıvırdığını, kalça salladığını görmek güvensizlik duyduğunuz bir olayı bir kimseyi ifade eder. Dar kalça bazı durumlar ile mücadeleyi işaret eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir