Rüyada Kaldırım Görmek

Rüyada kaldırım görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda berrak, uçsuz bucaksız uzanan muazzam bir deniz gördüm, hava kapalı ve kaldırım üzerinde oturuyoruz, ben anneme diyorum ki “ben yapamam, denizden çok korkuyorum” acaba anlamı nedir?

Kimden: alper
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: kararsız
Anahtar kelimeler: deniz görmek, kapalı hava, kaldırımda oturmak

Rüyada kaldırım görmek nasıl yorumlanır?

Alper merhaba, rüyada “ben yapamam, denizden çok korkuyorum” demiş olmanın ne hakkında olduğu çok önemli. Onu hatırlayabilir misin? Denizde yüzmek, denize dalmak, denizden geçmek veya başka bir şey. Eğer bunu hatırlayabilirsen rüyanın mesajı daha net anlaşılır. Hatırlayamazsan o zaman gördüğün rüyanın ana unsurları deniz görmek, kaldırımda durmak ve anne ile konuşmak olacaktır.

Rüyada deniz görmek en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları bilinç altının güçlü sinyallerini temsil eder. Rüyada kaldırımda durmak, kaldırımda oturmak görmek, sonuç alamayacağınız işlerle uğraştığınıza işaret eder. Anneyle konuşmak , Rüyada anneyle konuştuğunu görmek bu aklınızda takılı olan bir meseleye halen bir çözüm bulamadığınız manasında yorumlanır ve aynı zamanda annenizle aranızda çözülmesi gereken problem olduğuna işaret eder.

Rüyada kaldırım görmek, gerçek yaşamda hedeflerinize giden yolda izlediğiniz yöntemler hakkında bilgi verir. Rüyada kaldırımda yürümek, kaldırımdan yürüdüğünü görmek hayallerinize, hedeflerinize emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzu simgeler.

Rüyada kaldırımda durmak, kaldırımda oturmak sonuç alamayacağınız işlerle uğraştığınıza işaret eder. Kaldırımda düşmek, kaldırımdan düştüğünü görmek mutlu olacağınız, çok güzel bir haber alacaksınız demektir.

“Rüyada Kaldırım Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Ben uzun bir süredir nerdeyse her gün bir yerlerden düştüğümü görüyorum.Bazen kaldırımda, bazen bisiklet sürerken, bazen de bir nehire düştüğümü görüyorum ve sonrada sıçrayarak uyanıyorum.Sizce neden, açıklarsanız sevinirim.

  2. Ben rüyamda kaldırımdan ya da bir yerden yere düşüyorum ve hiç sesim çıkmıyor, bağırıyorum ağlıyorum ama sesim çıkmıyor kaçmak istiyorum koşmaya çalışıyorum gidemiyorum. Uyanmak istiyorum ama bir şeyler engel oluyor kalkamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir