Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Birini Kaldırmak

Rüyada birini kaldırdığını görmek ne demek?

Adım Tuana, 21 yaşındayım, bekarım, dün bir rüya gördüm. Rüyamda köydeydim, etraf karanlıktı, tarla gibi bir yerdeydim (gerçek hayatta yasayan) dedem ölmüş yerde yatıyor, annemde dedemi siyah bir poşetle kapatmaya çalışıyordu. Aramızda biraz mesafe vardı, o sırada dedemin elini oynattığını fark edip yanına gidiyorum ve anneme “anne dedem ölmedi” diyorum, dedemin elinden tutuyorum ve yerden kaldırıyorum, dedem bana gülümseyerek kalkıyor, gidiyoruz. Bu rüya neye çıkar.

Rüyada birini kaldırmak tabiri

Tuana selam, rüyada köyde olduğunu görmüş olman şehir hayatından bıktığını, yaşamın karmaşası ve kaosu yüzünden sessizlik, huzur ve sakinlik aradığını temsil ederken köydeki tarla ise bolluk, bereket, çok para, karlı iş anlamına gelmekte ve bu sıkıntılı dönemi atlatıp, işleri yoluna koyduğunuzda tüm bunlara kavuşacağınızı göstermektedir. Rüyada sağ olan dedenin öldüğünü görmek gerçek yaşamınızda aile sıcaklığını, güzel ilişkileri, özlemleri, bu büyüklerle yaşanılan güzel günlerin yeniden yaşanması isteğini ifade ederken günlük yaşamın hızına ayak uydurmaya çalışırken hayallerinize ulaşmak için kendinize ve sevdiklerinize yeterli zaman ayıramadığınızı simgeler

Rüyada kaldırmak, bir şeyi kaldırdığını görmek içinde bulunduğunuz bir sorunu çözmek için ideallerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini simgeler. Birini kaldırdığını görmek, eski duygular vaya anılardan sıyrılmanız, yeni bir düşünce tarzı gerektiğini işaret eder.

Rüyada havaya kaldırıldığını görmek gerçek yaşamınızda bilinç seviyesi ya da statünüzde bir yükselme, hayata bakış açınızda bir değişilik olduğunu, olaylara daha farklı bakmaya başladığınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir