Rüyada Kalfa Görmek

Rüyada kalfa görmek neye çıkar?

Ben 17 yaşında lise öğrencisi kızım, bir rüya gördüm, rica etsem yorumlar mısınız?

Rüyamda saçlarım bitlenmiş, büyük bir telaşla eczaneye gidiyorum bit ilacı veya bit şampuanı almak için. Eczaneye girdiğimde bir bakıyorum ki hoşlandığım çocuk eczanede kalfa olarak çalışıyormuş. “Eyvah, ben şimdi bitlendiğimi nasıl söylerim” diyorum içimden. Sonunda söylüyorum ve ilaç istiyorum. Hoşlandığın çocuk bana tatlı bir gülümsemeyle “sakın üzülmeyin, bir temiz saçlara gelir” dedi, mutlu oldum. Sizce bunlar neye işaret.

Rüyada kalfa görmek tabiri

Sevgi merhaba, rüyada bitlendiğini görmek dürüst insanlarla tanışmak ve bunun sonunda da onların vesile olmasıyla para kazanmaya, zenginliğe ulaşmaya işaret olarak yorumlanır. Rüyada eczaneye girmek rüyayı gören kişinin hayatının birden değişebileceğine, hiç aklından geçmeyen güzel durumlarla karşılaşacağına rivayet edilir, bakınız rüyada eczane görmek sayfası. Hoşlandığını birini görmek ise kişinin gerçek hayatında yapacağı bazı ufak tefek değişiklikler ile yaşamını daha mutlu bir hale getirebileceğine işaret eder, bu konuda rüyada hoşlanmak yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada bir kalfa birini görmek rüyayı gören kişinin bir konuda kendini kanıtlamak için fazladan çaba sarf edeceğine işaret ederken bazende meslek seçiminde biraz daha dikkatli olmak gerektiğine işaret eder. Rüyada kalfa olmak, kalfalık yapmak veya kalfa olduğunu görmek şuan yaptığınız işte kendinizi kanıtlamak zorunda olduğunuzu, çıraklık ile ustalık arasında, ustalığa geçme çabalarınızı ifade eder.

Rüyanın sonunda geçen olaylar ve konuşmalar ise yakın dönemde her şeyin dilediğiniz yönde gelişeceğini haber vermektedir.

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*