Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kalıp görmek

Rüyada kalıp görmek neye delalet eder?

Bir arkadaşım beni rüyasında inşaatta kalıp çakarken beraber 3 kişi ben aşağıya düşüyormuşum yüzüstü başım hafif aşağıda kumun üstünde görmüş . Bu arkadaşla işle ilgili çalışmalar düşünüyorduk ne anlama geliyor merak ediyorum. 35, Erkek, Bekar, Çalışıyor

Rüyada kalıp görmek yorumu

Mete merhaba, öncelikle şunu söylemeliyim ki rüyalar gören kişiye göre yorumlanır. Bu durumda aşağıdaki yorum arkadaşınız hakkında olacaktır. Yani arkadaşının kalıp çakarken düştüğünü görmek manası taşıyacaktır. Ancak bazı rüyalar görülen kişi hakkında da mesaj verebilir.

Rüyada kalıp görmek genel anlamda iş hayatı konusunda bilgi verir. Burada inşaat kalıbı, pasta kalıbı, buz kalıbı, plastik kalıp, metal kalıp hepsi de benzer anlamlar taşır. Çünkü ortak özellik şekil vermektir. Rüyada görülen kalıp rüyayı gören kişinin çalışma hayatında yapacağı bir iş ve yaşama geçirilecek bir proje için işin uzmanı ya da işi bilen birisinden fikir alması gerektiğine ve bu sayede daha az risk alınacağına yorulur.

Arkadaşının kalıp çakarken ( yani sizin) düşmesi ise sizin bir işi çok iyi bildiğinizi zannettiğinizi ancak aslında tam olarak bu konuda iyi olmadığınızı ifade edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir