Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kalorifer Görmek

Rüyada kalorifer görmek neye işaret eder?

Rüyamda atamamın yapıldığını ve küçük bir ilçedeki iki katlı bir okulda göreve başladığımı görüyorum. İstanbul’da ılık sonbahar günleri yaşarken gittiğim ilçede havalar soğumuş, herkes kalın kışlık kıyafetlerini giymiş, ben yazlık kıyafetlerimle gittiğim için çok üşüyorum. Sınıflar çok soğuk ve diğer öğretmenlerden kaloriferlerin neden yanmadığını soruyorum, “çocuklar sınıfta paltolarıyla titreyerek üşüyorlar” diyorum.

O kişi bana “hocam, sen daha yenisin burada, kar yağmadan kaloriferler yanmaz, daha bunlar iyi havalar, sen esas kışın göreceksin soğuğu” diyor. Sonrası yok. 27, erkek, bekar, öğretmen – atama bekliyorum.

Rüyada kalorifer görmek yorumu

Rüyada kalorifer görmekSevgili hocam, Allah yardımcınız olsun, yıllarca okuyup, emek verip ondan sonra atama beklemek, atamadan sonra büyük ihtimalle çok zor şartlar altında çalışmak maalesef ülkemizde sizin kaderiniz haline getirilmiş durumda. Rüyanız büyük ihtimalle gerçek hayatınızda atama bekleme konusunun zihninizi meşgul etmesi ve yaşayacağınız zorlukların beyninizde şekillenmesini yansıtmaktadır.

Rüyada kalorifer görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında bir dönüm noktasında olduğuna delalet eder.  Yanmakta olan kalorifer bu aşamadan sonra kişiyi güzel günlerin beklediğini, hayal ettiği pek şeyin gerçekleşeceğini ifade ederken yanmayan kalorifer ise bu sürecin biraz sıkıntılı geçeceğine rivayet edilir. Kalorifer yaktığını görmek kişinin vereceği bir karar sonunda  ya çok mutlu olup bolluk içinde yaşayacağını ya da kendini büyük sıkıntıların içinde bulacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir