Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kalorifer kazanı görmek

Rüyada kalorifer kazanı görmek neye çıkar?

Merhaba. Rüyamda gerçekte 2 yaşında olan oğlumu görüyorum. Oğlum koşuyor peşine zor yetiyorum, böyle kalorifer kazanının olduğu yere gidiyor, zor yetişiyor onu oradan alıyorum. Daha sonra oğlumun ağzından boru veya hortum tarzında uzun uzun arkası kesilmeyen o şeyleri çıkartıyoruz ve çok şaşırıyorum. Acil rüyama dönüş yapar mısınız? 32, Kadın, evli, muhasebeci.

Rüyada kalorifer kazanı görmek yorumu

Rüyada kalorifer kazanı görmekNil selam, rüyanızın iki ana unsuru var. Birinci ve temel unsur oğlunuz olup bu konuda rüyada oğlunu görmek sayfasında detaylı açıklamayı bulabilirsin. İkinci önemli unsur ise rüyanın kazan dairesinde geçmesidir. Oğlunun rüyada yaptıkları ile sizin bunlar karşısındaki davranışlarınız aslında sizin sorumluluklarının bilincinde olan bir anne olduğunuzu ve bu annelik içgüdüsüyle sürekli oğlunuzu merak ettiğini göstermektedir. Olayın kazan dairesinde geçmesi ise sizin aile yapınız hakkında bilgi vermekte, geleneklerine bağlı bir yapınız olduğunu, ailenize değer verdiğini göstermektedir. Rüyanın belkide en ilginç kısmı evladınızın ağzından gelen şeydir ve bu esasında sizin oğlunuzu çok uzun zamanlar (yaşam boyu) merak edeceğinizi, endişe taşıyacağınızı temsil etmektedir. (Lütfen onu fazla sıkmayın, erkek çocuğu fazla sıkmamak kişiliğinin iyi gelişmesi biraz özgür bırakmak gereklidir. Bırakın biraz kırsın, döksün, kirletsin, bir şeyleri bozsun. Sevgiler)

Rüyada kalorifer kazanı görmek rüya sahibinin geleneklerine bağlı, aile yaşamının sıcaklığından hoşlanan ve ailesine çok değer veren biri olduğunu temsil eder ve aynı zamanda başkaları tarafından kişinin bu mütevazı veya muhafazakar yönünün daima takdirle karşılandığını gösterir. Rüyada yanan kalorifer kazanı ise kendiniz veya aileniz hakkında bazı hayallerinizi ya da umutlarınızı içinizde tutmamak, onları sevdiklerinizle paylaşmanız gerektiği gösterir. Arızalı kazan, hurda kazan ise kişinin umutlarının tükendiğini, onu hayata bağlayan temel hedeflerine kavuşmak için yeterli gücü kendinde bulamadığını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir