Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kalp Ameliyatı Görmek

Rüyada kalp ameliyatı görmek ne demektir?

Yeni bir kooperatif evine yazıldık, evin hayırlı olup olmadığını öğrenmek için yattım ama sabah namazına kadar bir şey görmedim, namazdan sonra tekrar niyet ettim sabaha karşı gördüm (genelde bütün rüyalarımı sabaha karşı görüyorum) Rüyamda annem için kalp doktorundan randevu almışım, doktor bizi arıyor hastaneye hemen gelin diyor, annenizi anjiyo yapmak gerekiyor diyor , apar topar hastaneye koşuyoruz annem hemen ameliyata alınıyor ben annemi beklerken çok ağlıyorum ama annem için değil ablam için (ablam eşiyle anlaşamadığından annemle kalıyor)

Bir anda ameliyat olan kişi annem değil ablam oluyor ameliyattan çıkarılıp yatağına taşınıyor üzerine pembe bir yorgan örtülü ben sarsmamaları için hemşireye kızıyorum, beyaz formalı sarı saçlı hemşire ablamı tanıyor onunla eşi hakkında konuşuyor benim parmağımda beyaz altından sarı taşlı çok güzel yüzükler var ablamda ise sarı altın çok güzel yüzükler rahatsız etmesin diye yüzükleri çıkarıp benim parmağıma takıyor. Rüya detayı: 26 yaşında bayanım 3 yıllık evliyim bir çocuğum var memurum

Rüyada kalp ameliyatı görmek neye yorulur?

Rüyanız yaşamınızda kimi değişiklikler olacağını ifade etmektedir. Bu değişikliklere çok ama çok şaşıracaksınız. Rüyanız aynı zamanda sağlık ve maddi anlamda rahatlama işaretleri de vermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kalp görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kalp Ameliyatı Görmek” için 3 yanıt

S.a. Size bir sorum olacaktı. Annem rüyasında beni görmüş, kız kardeşim benim kalbimi söküp çıkarıyormuş, daha sonra ellerimi de kesmiş ve anneme “bakın ellerini de kestim” deyip elimi gösteriyormuş, annem çok korkmuş lütfen beni aydınlatabilir misiniz ?

Yaşım 17, Elhamdüllillah Müslümanım. Rüyamda kalbimin bir adamın elinde olduğunu ve kalbimin karardığını söyleyip bana temmiz ve bembeyaz bir kalp uzattı “bu senin yeni kalbin” dedi sizce bu nasıl yorumlanır? Allah şimdiden razı olsun.

Esra merhaba, Müslüman olduğunuzu belirtmeniz ile rüyanız arasında bir alaka var mı onu düşündüm ama bir bağ göremedin. Böyle bir rüyayı bir Müslüman da, Hristiyan da, Atesist de görebilir. Rüyada kalp görülmesi doğruluk, cesaret, sevgi ve romantizm anlamlarını simgeler. Şu anki his ve duygularınızı ifade eder. Bu rüya aynı zamanda akıllı olmak, cömert ve adaletli olmak olarak yorumlanır. Adamın kalbinin karardığını söylemesi bu konularda bir olumsuzluk olduğunu, sana temiz bir kalp vermesi ise bu olumsuz durumun sona erip her şeyin düzeleceğine rivayet edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir