Rüyada Kalp Ameliyatı Olmak

Rüyada kalp ameliyatı olmak neye işaret eder?

Rüyamda sevdiğim kız ile polis olduğumu gördüm, onunla devriye atıyorduk, sonra kalp ameliyatı olduğumu, onun kalbinin bana verildiğini gördüm ama ameliyattan sonra onun yanına gittiğimde o hala yaşıyordu, ameliyat çabucak bitmiş bende hemen ayağa kalkmıştım, yorumunuz için şimdiden teşekkürler. Akıncı, yaşım 22, erkek, bekar, işsiz, sevgiliye hasret bir aşık

Rüyada kalp ameliyatı olduğunu görmek neye işarettir?

Rüyada sevgiliyi görmek, sevgili, sevdiğini görmek rüya tabiri, sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, iste bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir.

Rüyada polis olmak, polis olduğunu görmek, memur olma arzunuzu, devlette görev alma veya devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye istekli olduğunuzu gösterir.

Rüyada kalp ameliyatı olduğunu görmek hayatınızda bazı değişiklikler olacağını işaret etmektedir. Bu değişikliklere çok ama çok şaşıracaksınız şeklinde yorumlanır. Gördüğünüz rüya aynı zamanda sağlık ve maddi anlamda rahatlama işaretleri de vermektedir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir