Rüyada Kalp Atışı Görmek

Rüyada kalp atışı görmek neye işaret?

Rüyamda annemi babamı ve oğlumu ölmüş görüyorum, hiç kimse ağlamıyor bir tek ben ağlıyorum, ölmüşler ama ayakta geziyorlar, sadece kalpleri durmuş, oğluma kalbi atmaya başlasın diye suni teneffüs yapmaya çalışıyorum, bana kızıyorlar yapma diye, çok korktum, ömrümden ömür gitti.

Ertesi günde bir yere yolculuğa gideceğim ama her yer çamur ve batak dizlere kadar çamur sanki o çamuru sonunda geçiyorum ve karşıma masmavi ve sakin bir deniz çıkıyor, yorumlarınız için teşekkür ediyorum. bu arada ben çok rüya görüyorum.

Rüyada kalp atışı görmek yorumu

Esin merhaba, rüyana annenin, babanın ve oğlunun ölmüş olduğunu görmen gerçek hayatında karamsar, umutsuz bir dönem geçirdiğinin ifadesidir. Bakınız ölü görmek rüya tabirleri sayfası.

Rüyada kalp atışı duymak duygularınızı iyi tanımanız gerektiğini göstermektedir. Alternatif olarak, bir kalp atışı yaşam ya da korku ifade olabilir. Kalbinin hızlı attığını görmek yaşam endişesi ya da korku ifade edebilir. Kalbinin çok yavaş attığını görmek gerçek hayatınızda kendinizi bir tehdit altında hissettiğinizi işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kalp görmek sayfasını okuyun.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir