Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kalp Atışı Görmek

Rüyada kalp atışı görmek neye işaret?

Rüyamda annemi babamı ve oğlumu ölmüş görüyorum, hiç kimse ağlamıyor bir tek ben ağlıyorum, ölmüşler ama ayakta geziyorlar, sadece kalpleri durmuş, oğluma kalbi atmaya başlasın diye suni teneffüs yapmaya çalışıyorum, bana kızıyorlar yapma diye, çok korktum, ömrümden ömür gitti.

Ertesi günde bir yere yolculuğa gideceğim ama her yer çamur ve batak dizlere kadar çamur sanki o çamuru sonunda geçiyorum ve karşıma masmavi ve sakin bir deniz çıkıyor, yorumlarınız için teşekkür ediyorum. bu arada ben çok rüya görüyorum.

Rüyada kalp atışı görmek yorumu

Esin merhaba, rüyana annenin, babanın ve oğlunun ölmüş olduğunu görmen gerçek hayatında karamsar, umutsuz bir dönem geçirdiğinin ifadesidir. Bakınız ölü görmek rüya tabirleri sayfası.

Rüyada kalp atışı duymak duygularınızı iyi tanımanız gerektiğini göstermektedir. Alternatif olarak, bir kalp atışı yaşam ya da korku ifade olabilir. Kalbinin hızlı attığını görmek yaşam endişesi ya da korku ifade edebilir. Kalbinin çok yavaş attığını görmek gerçek hayatınızda kendinizi bir tehdit altında hissettiğinizi işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kalp görmek sayfasını okuyun.

“Rüyada Kalp Atışı Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda bilmediğim bir evdeyim ama benim evimmiş gibi düşünüyorum. Çok fazla uykum geliyor ve bilmediğim evimdeki yatağıma yatıyorum ve ardından garip bir his ve baş dönmesiyle kendimi köyümde buluyorum. Ne olduğunu anlamaz şekilde etrafıma bakarken köyümde bir tuhaflık olduğunu fark ediyorum, kuzenlerimin evi filan 10 yıl önceki eski ve boyasız haliyle duruyor. Oraya doğru gittiğimde balkonunda tanımadığım iki çocuğun oyun oynadığını görüyorum ama kuzenlerimde tanımadığım kişilerin olması mümkün değil. Nasıl olduğunu hatırlamıyorum ama bir şekilde geçmişe gittiğimi öğreniyorum ve ne olduğunu iyice anlamak için yola doğru ilginç bir hızda koşarken birden bir şey beni çekmeye başlıyor ve havalanarak köydeki ilk geldiğim yere doğru zorla çekilerek duvara yapışıyorum ve duvarda yükselerek ilginç bir hisle bilmediğim evimde soluk soluğa kanter içinde uyanıyorum, kalbim aşırı düzensiz atıyor ve sıkışıyor kendime gelmeye çalışırkende gerçekten uyanıyorum.

Melih selam, Rüyada bilmediği bir ev görmek uyanık hayatın maddi ve manevi tarafları arasında dengeyi kuramadığınızı ancak bunun bilincinde olup çaba sarf ettiğinize yorumlanır. Rüyada bilmediği bir eve girmek veya orada olmak ahirete işarettir, bu yaşamın günlük karmaşası karşısında ahireti unutmamak gerektiğini hatırlatır, bakınız ev rüya tabiri sayfası. Rüyanın devamında gelişen olaylar yaşamınızın dengesinin bozulma sebepleri konusunda bilgi vermekte buna şu anda içinde olduğunuz ortamın kaosunun neden olduğunu, bu ortamdan uzaklaşmak istediğini anlatmakta ancak olaylar karşısında bir çıkış yolu bulamadığını ancak kendini iyi tanıyıp, duygularını kontrol etmeyi başardığında bu sıkıntıları atlatacağını belirtmektedir.

Ben dün bir anda ruyaya daldim, ilk once bacaklarimdan bir sey asildi ama konusamiyordum, bir anda dindi sonra topluluk icinde bir suru birbirine tipa tip benziyen insanlar oldu. Sonra oradan kacarken bir araba cikti onume ve kacin dedi, yanimda biri vardi kadin mi erkekmi bilmiyorum, kacmaya basladik. Sonra esnaflarin oldugu bir yere geldik, o da kacin dedi. Sonra bir anda o ruya bitti bende uyandim sandim, sonra babaannemi kaldirdim dua oku diye, bu sefer kalbim hizli hizli carpmaya basldi, sonra bir anda yerde buldum kendimi, sonra tekrar uyandim, o da ruyaymis, ne oldugunu anlamadim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir