Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kalp Hastası Olmak

Rüyada kalp hastası olmak neye çıkar?

Merhabalar ben ilk defa böyle bir rüya gördüm şaşırdım, o yüzden yorumlanmasını istedim ve burayı görünce yazmak istedim. Rüyamda birden rahatsizlaniyorum ama iyiyim, kötü değilim, sedyeyle goturuyorlar beni, kan filan alınıyor, sonra benim eski bir doktorum vardı plastik cerrahi ona yonlendiriyorlar, gidiyorum. Annem ben ablam, neyse ben de neseliyim, doktorumla güzel bir sohbet ediyorum “okulum bitsin bu dönem bitiyor, size gelip burnumu yaptırırım” diyorum. O arada da annem bir sey soruyor, o da ücreti söylüyor “55 milyar” dedi, sonra çıktık oradan.

Bana soylemiyorlar sebebi, bende eve gelince ısrar ediyorum, agliyorum, anlatmaları için diyorum ki “biliyorum ben size diyordum kalbimde nefes alırken ağrı oluyor beni dinlemediniz” bana hak veriyorlar. Sonra ablam anneme “soyleyelim bilsin” diyor, söylediler. Kalbimde bir sey varmış değiştirip yenisini koyacaklarmis, nakil yapilacakmis ama bende iyiyim, ağrım sizim yok, içimden de “Mustafa beni üzdü, yengemler filan hepsi üzdüler, beni istemiyorlar, boşuna 8 yılım gitti, onlar yuzunden kalp hastası oldum, uzuntuden” diyorum. Kendi kendime üzülüyorum, aglıyordum, sonrada uyandım. Bahsettigim Mustafa ile aramızda sevgili durumu olmadı, sevdik birbirimizi ama aileler istemedi, hepsi engel oldu, bizde böyle olacagini bildiğimiz için koptuk. Bu ruya şaşırttı beni, kalbim yoruldu herhalde.

Rüyada kalp hastası olmak nasıl yorumlanır?

Selin merhaba, rüyada kalp hastası olduğunu görmek rüya sahibi kişinin çevresinde kendisini kötü hissetmesine yol açan birileri olduğunu ya da bazı şeylerin buna yol açtığını temsil eder. Detaylı bilgi için lütfen Rüyada kalp görmek sayfasını inceleyin.

“Rüyada Kalp Hastası Olmak” için bir yanıt

Ruyamda doktor kalbi cok bile yasamis diyor aslinda az bir zamanim kalmis ama bana bi 30 yildaha yasar diye moral veriyor cok etkilendim kalkrim kalbimde bir sanci vardi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir