Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kalp Krizi Görmek

Rüyada kalp krizi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyamda kalp krizi geçirdim, ben rüyada kalp krizi geçiriyorum, o an kelimeyi şehadet getiriyorum ve ölüyorum, ardından ruhumla birlikte artık Allah yoluna mı bilmiyorum bir araçla götürülüyorum. Acaba bu rüyayı nasıl yorumlamak gerekir ?

Rüyada kalp krizi görmek tabiri

Rüyada kalp krizi görmek gerçek yaşamdaki kimi manevi sıkıntıları işaret eder. Rüyada kalp krizi geçirmek, kalp krizi geçirdiğini görmek günlük hayatınızda sizi sıkan kimi sorunlar olduğunu olduğunu işaret eder.

Kalp krizinden ölmek, kalp krizinden öldüğünü görmek yaşamınızda sizi rahatsız eden sorunlarla yanlış mücadele ettiğini, sonuç alamayacağınızı, böyle devam ederseniz bu sorunları aşamayacağını simgeler. Kalp krizi sonucu ölmemek, kalp krizini atlatmak sizi etkileyen sıkıntılardan yakında kurtulacağınızı ifade eder

Kalp krizi geçiren birini görmek çevrenizdeki birilerini üzdüğünüz, kırdığınız veya ona / onlara kimi sıkıntılar yaşattığınızı belirtir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kalp görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kalp Krizi Görmek” için 4 yanıt

Rüyada dedenin kalp krizi geçirdiğini ve öldüğünü görmek
4 gün önce annemin öldüğünü görmüştüm, çok üzülmüştüm. Ertesi gün dedemin kalp krizi geçirerek öldüğünü gördüm. Ölümüne sebep olan kişi 6 ay önce 47 yaşında beyin kanaması geçirerek ölen kuzenimdi. Gene çok üzüldüm. Ertesi gün benim beyin kanaması sonucu hastaneye kaldırıldığımı ve acı çekip ölüm korkusu yaşadığımı hatırlıyorum. Ancak doktorlar beyin kanaması geçirmediğimi ve panik atak olduğumu söylüyorlar.
ÖN BİLGİ VERMEK İSTİYORUM. ben 6 ay önce pek çok sebebin bir araya gelmesiyle panik atak hastası oldum..

Rüyada ölmüş kardeşinin kalp krizi geçirdiğini görmek
Merhaba, vefat etmiş kardeşimi gördüm, kalp krizi geçirmiş uyutuyorlarmış, bu neye delalettir?

Rüyamda gözlerim kararıyor ve kalbime ağrı giriyor öleceğimi zannedip şehadet getiriyorum ve uyanıyorum, yorum yazarsanız sevınırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir