Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kalp Nakli Görmek

Rüyada kalp nakli olmak neye işarettir?

2011 yılında Annemi kalp yetmezliğinden hastanede kaybettim, dün gece rüyamda annemi görmüyorum fakat hastaneye onu görmeye gidiyoruz, bize göstermiyorlar. Ablam bana annemin 2 defa kalbinin durduğunu, doktorların çalıştırdığını ve eski kalbin işe yaramadığı için kalp nakli yapıldığını söylüyor, bende kardeşlerime “nasıl söylesem ki her şeye hazırlıklı olun her an annemizi kaybedebiliriz” diye yola çıkıyorum ve durakta otobüs beklerken uyandım.

Tekrar uykuya daldım, bu defada eşimin ablası bize misafir gelmiş oda 2011 yılında annem den 2 ay önce eşini kaybetmişti. Benim eşim ablasının eşine tişört hediye almış verdi. Bunların açıklaması nedir açıklarsanız memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kalp nakli görmek yorumu

Güneş merhaba, rüyada ölen anneyi görmek onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Bu tür rüyalar insanın kendini yalnız hissettiği, umutsuzluk duygusunun yoğun olduğu yaşam dönemlerinde sık görülürler ve buna dikkat etmek gerektiği şeklinde yorumlanırlar.

Rüyada kalp ameliyatı olmak bilgelik, akıl, anlayış ve akılcılık anlamlarını simgeler. Aynı zamanda öz eleştiri ve dünya algısını temsil eder. Rüyada kalp nakli olmak yaşadığınız ilişkide veya özel hayatınızda büyük bir değişime işarettir. Rüyada kalp nakli olduğunu görmek aynı zamanda rüyayı gören kişi için yenilenmeyi, geçmişteki bazı olumsuz duygu ve düşünleri bırakıp yeni bir umutla hayata yeniden bağlanmaya delalet eder.

Rüyada kalp nakli olan birisini görmek, rüya sahibinin çevresindeki olumsuz enerji yoğunluğunun sona ereceğini, bunun yerini güzel ve pozitif duyguların alacağı bir yaşam döneminin başladığını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kalp görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kalp Nakli Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kendimi ameliyat masasında yatıyor bir şekilde gördüm. Kalbimin yerinden çıkarıldığını ve yerine geri koyulduğunu gördüm. Hiç bir şekilde kan yoktu. Ben yanımdakilere “neden dikmiyorsunuz” diye sorduğumda o kişi bana “dikmeye gerek yok, kendi kendine birleşir” dedi. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir