Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kalp Şeklinde Küpe Görmek

Rüyada kalp şeklinde küpe görmek neye işaret eder?

Merhaba rumüzüm menekseli, rüyamda renkli ve rengi bordoya yakın bir hediye paketi aldım. Elimle paketin içindekini yoklayarak içinde bir çift kalp şeklinde küpe ve kalp şeklinde kolye ucu olduğunu anlıyorum. Bu küpe ve kolye ucu beyaz taşlı idi. Ben hediye paketini açmadan içindekini görmüş gibiydim. Yorumuz için teşekkürler. Menekseli.

Rüyada kalp şeklinde küpe görmek neye işaret eder?

Rüyada hediye paketi almak, hediye paketi açmak, hediye paketi aldığını, hediye paketi açtığını görmek İçinizde bulunan gizli yetenekleri ortaya çıkarmaya işarettir. Rüyada kolye görmek, sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir. Kolye hediye aşmak size aşık olan birisi olduğunu gösterir. Bu bilgiler ışığında rüyanın mesajını kendiniz bulmanız gereklidir. Rüyanın unsurlar: hediye paketi, küpe, kolye ucu, beyaz taş. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada küpe görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kalp Şeklinde Küpe Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda halam, kızıma nazar boncuklu altın bir küpe hediye ediyordu. Bu neye çıkar? 41, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Cane selam,
Rüyanız tüm unsurları ile hayırlara işaret etmektedir. Rüyada halayı görmek, makam, rütbe sahibi olmak ya da istemediğin bir şeyi elden bir şey çıkarmak ondan kurtulmak anlamlarına gelir. Halanızın kızınıza nazar boncuklu küpe hediye etmesi aslında kızınızın bundan sonra büyüklerinin (özellikle sizin) sözünüzü daha fazla dinleyeceğini, çevrenin dikkatini çekmeyi bırakacağını, daha mütevazi daha uyumlu olacağı bir yaşam evresine girdiğini temsil etmektedir.

Merhaba, gerçek hayatta bilmediğim birinin kulaklarında küpe gördüm. Tanımadığım birinin kulağını küpeli görmek neye çıkar?

Ruyamda kalpli kupe takan bir subay gordum mavi kupeydi bende bunu merak ediyorum tanimadigim orta yasli birisiydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir