Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kalp Simgesi Çizdiğini Görmek

Rüyada kalp simgesi çizdiğini görmek neye işarettir?

Hayırlı günler. Bir rüyam vardı etkilendiğim. Yorumunu merak ediyorum. İlgilenirseniz bahtiyar olacağım. Öncelikle kendimden bahsetmek istiyorum:
1- Dostuk adı altında kendi yolumda Mevlana/Yunus misali sevginin anlamına bir yolculuktayım.
2. Sosyal değilim. Hayata gereğinden fazla soyut bakıyor dengeyi kuramıyorum.
3. Havalimanında VIP karşılamışlığım vardır. Misal Millet vekili ve bakanlar.

Akşam saatinde arkadaşlar ile ilişkilerde erkek ve kadın üzerine konuştuktan sonra bir rüya gördüm. Saat altıda uyanıp ikinci kez yattım, dokuzda kalktım. Gördüğüm bir bakan yardımcısı aileme ailece ziyarete geliyor. Ziyarette belli bir süre sonra benim bir takım çalışmalarımdan çok fazla etkileniyor. Ekonomideki dengelerden manevi dünyaya dair çıkarımlar. Benden çok etkileniyor. Hatta bir an endişe ediyorum bu nasıl sevgidir. Sonra elimizle tutuşuyoruz. Ve sihirli bir şekilde onun eline dostluk nişanı olarak bir kalp simgesi oluşturuyorum.

Ardından oğluna ufak bir yardımda bulunuyorum. Detayını bilmeden. Önce sanki bir şeyi izliyorum. Dostça yardım ediyor sonra ölüyor ve gözyaşlarını akıtıyor. Sonra aynı tiyatral sahneyi ben yaşıyorum. Bakana ya da başkasına yardımcı oluyorum. Sonra yere düşüyor can veriyorum. Tam can verecekken gerçek benliğimle yaşarcasına göz yaşını hissede hissede döküyorum.Tebessümle. Ve en önemlisi bir süre sonra ışığa dönüşüp bir ağaca doğru akıp gidiyorum. Teşekkür ederim. Hizmetleriniz ve güzel çabalarınız için.

Rüyada kalp simgesi çizmek yorumu

Bu şiirsel güzellikteki rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Gördüğünüz rüya oldukça ağır anlamları olan değerli bir rüyadır ancak o derin anlama ulaşmamız pek mümkün görülmüyor.

Rüyanız gerçek hayatınızda yaşadıklarınız ve içinde bulunduğunuz iyi ruh halinin bir yansıması, uyanık yaşamdaki manevi zenginliğe ulaşmış bir insanın iç dünyasının görünümüdür ve bu iç dünyayı en iyi siz bilebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kalp görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kalp Simgesi Çizdiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda en yakın arkadaşımın evine gidiyordum. Benden bir yaş küçük olan kardeşiyle oturuyorduk. Sonra kapının üzerinde illuminati el simgesini görüyorum. Üzerinde göz var arkadasım onu alıp bana yakından gösteriyor. Uyandığımda biraz korkmustum. Çünkü aksam illuminatiye ile ilgili konusma yapmıstık ailemle bilinç altı ola bilir diye fazla kulak asmadım ( ama tedirginlik var tabii )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir