Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kamara Görmek

Rüyada kamara görmek neye delalet eder?

Rüyada kamara görmekRüyamda İstanbul’da Büyükçekmece’de bağlı duran bir arkadaşımın teknesiyle deniz açılıyoruz. Teknede benden başka patronum, patronumun asistanı, iş yerinde iki kız arkadaş ve teknenin sahibi olan aynı iş yerinde çalıştığımız erkek arkadaş var. Hava açık, deniz çok güzel, güle oynaya denizde seyrediyoruz, herkes çok mutlu. Bu sırada tekne sahibi arkadaşımın gruptan uzak durduğunu fark edip yanına gidiyorum “Tekin herkes çok mutlu, bizi davet ettiğin için teşekkür ederim ama seni biraz durgun görüyorum, bir sorun mu var” diyorum, o da “önemli bir şey yok, haydi kamarada konuşalım” diyor. Kamaraya iniyoruz, kamara her tarafı ahşap kaplı, biraz küçük ama şirin bir yer. Tekin elinde iki bardak içecekle kamaraya geliyor ve “Patron sana çok değişik ilgi gösteriyor, bu da beni rahatsız ediyor.

Elbette bu beni ilgilendirmez ama evli barklı adamın senin gibi güzel bir kıza böyle ilgi duyması hoşuma gitmiyor” dedi. Bunları duymak gururumu okşamıştı “inan bunu fark etmedim” diyorum. Ellerini ellerimin üzerinde koyduğunda içimin heyecanlandığını hissetmiştim ki kamaranın duvarında bir akrep gördüğümde dehşet bir çığlık atarak Tekin’in kucağına atladım. Önce ikimizde şaşırdık, bu ikimizin de hoşuna gitmişti, Tekin akrebi öldürdü ve “tekne uzun süredir kullanılmadığı için çok bağlı kaldı, bazen böyle şeyler oluyor, kusur bakma dedi. Öylece uyandım. Bunu neye yormalıyım? Tekin beni beğeniyor mu? şimdiden teşekkür ederim yorumunuz için. 27, kadın, bekar, çalışıyor?

Rüyada kamara görmek yorumu

Ayça selam, yazdıklarından senin aydın bir kız olduğun anlaşılıyor ama mesajın sonunda yazdıklarını yadırgadım ve bir rüyanın birinin beğenip beğenmediğini göstermesini bekleme düşünceni anlamıyorum. Rüya ile amel edilmez ve rüyalar çoğu zaman kişinin iç dünyasının, bilinçaltının yansımasıdır ki buna göre senin zihninin derinliklerinde Tekin tarafından beğenilmek arzusu yaşadığını açığa çıkarıyor. Lütfen bunu böyle bir ve inan. Rüyada tekneye bindiğini, tekne ile gezinti yaptığını görmek rüya sahibinin kendinin bilinmeyen yönleriyle yüzleşmeye hazır olduğunu, yüzleşeceğini ve ondan sonra tam huzura kavuşacağını simgeler.

Rüyada kamara görmek dost bildiğiniz bir insanın ihanetine uğramaya işaret eder. Rüyada kamarada olmak veya kamarada kaldığını görmek kişinin bazı şeyleri kendine itiraf edeceğini ve kendiyle barışması sonucu daha mutlu olacağını gösterir. Rüyada gemi kamarası, yat kamarası, tekne kamarası, vapur kamarası görülmesi aynı manaları taşır.

Rüyada akrep görülmesi makbul değildir ve bilinmeyen, beklenmeyen bir üzüntüye yorulurken arkadaşının akrebi öldürmesi ise sizin iyiliğinizi istemeyen birinin kötü haberini alacağınıza delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir