Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kamelya Görmek

Rüyada kamelyada oturmak neye işarettir?

Ben rüyamda nişanlımla bir parkın içindeki kamelyada otururken gökten ateş, taş toprak, yağmaya başladı. Sanki kıyamet kopuyordu, her yer yanıyordu ama bunlar bize zarar vermiyordu, bu rüya neye delalettir?

Rüyada kamelya görmek yorumu

Kadir merhaba, gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda idealist düşüncelere sahip olduğunuzu ve bu durumun sizi bazen korkutup, endişe verse de sonucun her zaman mutlu edeceğini ifade etmektedir.

Rüyada nişanlı gerçek hayatta onunla aranızdaki bazın sorunların çözülmesi amacıyla ilk adımı sizin atmanız gerektiğini temsil eder. Onunla bir parkta olmanız ise bir süredir neticelenmesini beklediğiniz bir işin yakında sonlanacağını ve rahata kavuşacağınızı delalet eder.

Rüyada kamelya görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında çevresindeki insanlarla arasındaki sosyal bağlar, yeni bir tanışma, evlilik yolunda bir adım atma, birisiyle görüşme, birileriyle yardımlaşma, bir araya gelme konularında önemli mesajlar verir ve rüya sahibi kişinin durumuyla açıklanır. Rüyada kamelyada oturmak sizin reel hayatınızda çok arzuladığınız bir tanışma, bir araya gelme veya evlenmek konusunun gerçekleşmesi yolunda bir gelişme yaşayacağınızı ifade eder.

Gökten ateş, taş, toprak yağması yaşamınızda bir kaos devresi yaşayacağınızı, adeta her şeyin bittiğini düşündüğünüz bir an yaşayacağınızı ancak sonunda bir bunlardan bir zarar görmeden bu dönemi atlatıp huzura kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir