Rüyada Kamera Görmek

Rüyada kamera görmek neye çıkar?

Rüyada kamera görmek

Rüyamda balkondayım, bir kadın karşıdan karşıya geçerken bir araba geliyor, önce yavaşlıyor ama durmuyor, kadına çarpıyor ve kadını sürüklemeye başlıyor, kadın bağırıyor, kurtulmaya çalışıyor ama sürücü hızlanıyor.

O sırada ben hem bağırıyor, hem içeriye girip cep telefonu ve kamera almaya çalışıyorum, aynı zamanda aracın plaka numarasını görmeye çalışıyorum, o sırada arkadan başka bir araç geliyor, bunu üzerine çarpan araç arabayı geri alıyor ve kaçıyor. Gönderen Meral.

Rüyada kamera görmek yorumu

Meral merhaba. Rüyada trafik kazası görmek, günlük yaşamdakinin tersine, sanıldığı kadar ürkütücü değildir. Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir.

Rüyada kamera görmek, geçmişe veya şu ana sıkı sıkıya bağlı olduğunu gösterir. Ayrıca özel bir konuya odaklanmak gerektiğini işaret eder.

Rüyada kamera hakkında ilave bilgiler

Rüyada kırık kamera görmek bir şeyi reddetmek istediğini belirtir. Rüyada güvenlik kamerası görmek kimi sıkıntılarınız, endişeleriniz olduğunu gösterir

“Rüyada Kamera Görmek” hakkında 6 yorum

 1. Ben rüyamda eşim ve ben, eşimin kamerası çalındığı için üzülüyoruz .Eşim sessiz gözyaşları döküyor.

 2. evimizin yatak odasına; ev haricindeki insanlar, bizim haberimiz olmadan gizli kamera yerleştirmişler. sonradan haberimiz oldu. bu ne anlama geliyor?

  1. Rüyada gizli kamera görmek açığa çıkmasını istemediğiniz bir sırrınızı işaret eder.

   Ancak bu sırrı taşımak artık sizi yormaya başlamıştır.

 3. rüyamda evimin uzun koridorunun önünden bir adam koşarak geçiyor ve peşinden üst tarafı dümdüz eğilmiş siyah saçları yere kadar uzanan bir kadın kovalıyor.

  Bende odamın kapısının yanında saklanmış onları kameraya çekiyorum, bu gördüklerimi de kamera ekranından görüyorum. Korkuyla uyandım hala etkisinden kurtulamadım. Kadın korkunçtu, üzerinde paçavra bir elbise vardı, lütfen yorumlar mısınız? hala korku içindeyim. 20 yaşında bekar bayanım.

  1. Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda üzerinizdeki bazı gizli korkularınızdan sıyrılmanızı, çok yakın zamanda atacağınız adımlar konusunda dikkatli olmanız ve taşıyamayacağınız yüklerin altına girmemeniz gerektiğini işaret etmektedir.

 4. Rüyamda her yere konulmuş gizli kamera gördüm, her an kayıtta ve her yerde bulunuyorlardı. Ben özel münasebette bulunuyordum her erkekle ve bu kameralar her yerdeydi. Yerler çamur içindeydi basınca beni yutacağını düşünüyordum. Bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir