Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kameraman Görmek

Rüyada kameraman görmek neye işaret eder?

Rüyamda önceden tanıştığımız bir kameraman arkadaşım bana çok ısrarla “gitme, yanımıza gel” diye yalvarıyordu. Üstelik mikrofon uzatarak. Bu ne anlama gelir?

Rüyada kameraman görmek neye yorulur?

Mehmet merhaba. Rüyada kameraman görmek hayatın sizi es geçmesine izin verdiğinizi simgeler. Bu rüya aynı zamanda hayatta kendi rolünüzü oynamaktan ziyade başkalarını taklit etmek ya da başkalarının dublörlüğünü yapmak, başkalarına ait eylemlerle vakit geçirdiğinizi simgeler. Kamera kullanan, kameracı terimleri de aynı anlamdadır. Rüyada fotoğrafçı görmek rüya yorumu da ilginizi çekebilir.

Rüyada kameraman olmak, kameraman olduğunu görmek, bilinç altınızda gizli duran bir şeyin açığa çıkmaya başladığını simgeler. Bu uzun süredir zihninizi kemiren bir şeyin aydınlanacağını müjdeleyebilir ve aynı zamanda geçmiş görüntülerin anıları temsil edebilir.

“Rüyada Kameraman Görmek” için 2 yanıt

Ben 16 yaşındayım, öğrenciyim, bekarım. Ben rüyamda okuldan bir arkadaşla karşılaştım, arkadaşım erkek ve 16 yaşında. Daha sonra arkadaşım artık fotoğrafçılığa başladığını, herkesin bir fotoğrafını çektiğini söylüyor. Benim bile fotoğrafım varmış, önceden çekmiş öyle diyor. Ben fotoğraflara bakmak istedim, elinde bana hiç benzemeyen ve benimle alakası olmayan birinin küçüklük fotoğrafı var. Bende diyorum ki “bu bana hiç benzemiyor” ve ben ne zaman çektiğini hatırlamıyorum. O da ısrarla o kişinin ben olduğumu söylüyor, hatta “bak başkaları da var” deyip bana sevdiğim erkeğin fotoğrafını gösteriyor ama bu kişi de sevdiğim erkeğe hiç benzemiyor, alakası bile yok. Ben hala inanmıyorum ve diyorum ki “bunlar bize benzemiyor” o da “bak yanımda o fotoğrafları çektiğim şey var” diyor ama bu şey fotoğraf makinesi değil. Böyle telefon ama arkasında kamera yerleri baya iyi falan. Sonra “inanmazsan açıyım kamerayı” diyor ve kamerayı açıyor. Kendini çekmeye başlıyor ama orada da bir türlü kendisi gibi çıkmıyor yani çekemiyor fotoğrafı. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız? Ölmek falan diyorlar ama çok karışık bir rüya.(fotoğraflar renkli, bulanık da değil ama biz diye gösterdiği insanlar biz değiliz)

Aysel selam, görmüş olduğun rüyada bir çok olay geçiyor ancak rüyanın kısa ve net mesajı sana hayatta daha kararlı olmak gerektiğini hatırlatmasıdır. Hayatta daha başarılı ve mutlu olmak için başlayacağın işin, atacağın adımın başlangıç noktasını iyi tespit etmek ve yolunu fazla değiştirmemek gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir