Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kamış Görmek

Rüyada kamış görmek neye delalet eder?

Rüyamda benim bir yılanım varmış, okulun bahçesinde yılanımı elimdeki bir kamış ile yönlendiriyorum, kamış hangi tarafa çevirirsem yıla o yana doğru dönerek dans ediyor, çeşitli hareketle yapıyorlar ve gösterinin sonunda arkadaşlarım beni tebrik ediyor, bunu nasıl başardığımı soruyorlar. bende onlara isteyince ve çalışınca her şeyin mümkün olabileceğini anlatıyordum ki o anda arkadaşların arasından gizlice beni izleyen eski sevgilimi gördüm.

Bir an göz göze geldik, sanki çok mutsuzdu, büyük pişmanlıklar yaşıyor gibiydi ama beni bırakıp gidenin o olduğu aklıma gelince rüyada yüzümü çevirdim ve ona bakmadım. Sabah uyandığımda farklı duygular yaşıyordum. Eski sevgilimi gördüğüm için mutluydum, onu üzgün gördüğüm için mutsuzdum. Ayrıca yılan oynatmak hayatta belki de yapabileceğim son şeydir. ben neden böyle bir rüya gördüm? 18, erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada kamış görmek yorumu

Rüyada kamış görmekBerk selam, rüyada yılan sahibi olduğunu görmek rüyayı gören kişinin kişisel gelişim açısında mükemmele yaklaştığını, olgunluğa erişme aşamasını atlatıp artık kendini aşma, hayatın anlamı ve yaşamın sırları konusunda araştırmalar yaptığını ve yaratıcılığın daha fazla ortaya çıkarmaya başladığını gösterir. Rüyada bir yılanı yönettiğini, ona istediği hareketleri yaptırdığını görmek kişinin içindeki gizli korkuların yersiz ve anlamsızlığını kavradığını ve onları yenerek hayatta çok başarı işlere imza atacağı bir döneme girdiğine rivayet edilir.

Rüyada kamış görmek beklemediğiniz bir anda beklemediğiniz birinden sizi çok mutlu edecek bir hareket göreceğinize yorulur. Şeker kamışı görmek ise kişinin yaşamında olumlu gelişmeler, maddi meselelerde rahatlama işareti olup alternatif olarak rüyayı görenin iyi bir haber alacağına ve bu haberin onu çok mutlu edeceğine rivayet edilir. Şeker kamışı yemek para kazanacağınız iş fırsatları ile karşılaşacağına işarettir. Şeker kamışı yiyen birini görmek yakın bir arkadaşınızın sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder. Rüyanın devamındaki olaylar hakkında lütfen eski sevgili analiz sayfasını da inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir