Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kamp Ateşi Görmek

Rüyada kamp ateşi görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda 2 kız arkadaşımla bir yerde kamp yapıyoruz, annem ve çocuk kız kardeşimde yanımda vardı. Geceleyin bir anda kaldığımız çadırın etrafının alevlerle kaplandığını görüp çığlık çığlığa bağırarak herkesi uyandırmaya çalışıyorum, “kalkın, kaçın, yangın çıkmış” diye.  O sırada kıyamet kopacağını sandım.

Beraber kamp yaptığım kız arkadaşım ateşin orada seslendi, “korkma bir şey yok, ateşi ben kuvvetlendirmek için odun attım, biraz fazla atmışım, şimdi geçer” dedi. O kadar korkmuştum ki, alevler havaya kadar çıkıyordu. Açıklayın ne oluyor TEŞEKKÜRLER.

Rüyada kamp ateşi görmek neye yorulur?

Selma merhaba, Rüyanız gerçek hayatınızdaki hayaller, hedefleriniz hakkında mesaj vermektedir ve hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada kamp ateşi görmek bir dostluğa ihtiyacın olduğunu gösterir. Rüyada kamp ateşi yakmak kendini başkalarına anlatmak ve başkalarının seni tanımasına izin vermek gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Kamp Ateşi Görmek” için 2 yanıt

Çok sevdiğim arkadasimi cember seklinde ateşin içinde gördüm. Cikmasi icin cok ısrar ettim sevgilisinin gelecegini söyledi, mutluydu. Çıkmadı, cikmayinca ben atesin icine girdim çıkardım ama cikarinca kavga ettik. 23, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Civan selam,
Rüyada arkadaşını ateşin içinde görmüş olman, gerçek yaşamında birinin sizi fazlasıyla etkilemeye başladığını gösterir. Bakınız rüyada ateş görmek sayfası. Onu ateşten çıkardıktan sonra onunla kavga etmeniz iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir