Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kamp Görmek

Rüyada kamp görmek ne demektir?

Merhaba, ben bekar 31 yaşında bayanım. Rüyamda Amerika’ya gidiyorum, işim için gerekli olan eğitim için gittiğim ve katıldığım eğitim, bir kamp tarzında bir yer, orada beni karşılıyorlar macera dolu bir serüvene katılıyorum, orada bir Türk kızıyla tanışıyorum, o kızda meğer benim yaptığım işi yapacakmış o yüzden gelmiş yani tesadüf karşılaşıyoruz orada, benim yaşadığım ülkeden gelmiş oda, onunla arkadaş oluyoruz.

Kamp sorumlusu esmer, saçı bağlı genç adam bize yolu gösteriyor. İnanılmaz güzellikte amazona götürüyor bizi, hayatımda bu kadar şahane bir yer görmedim. Yemyeşil bambular, ağaçlar, harika bir yer, çok derin inanılmaz berrak su var, suyun altında küçük bir kasaba var, yani sular altında kalmış, buradan yüzüp karşıya geçiyoruz, hadi arkadaşlar diyor. hemen büyük bir sevinçle o berrak suya atlıyorum sonra şehirden yürüyerek geçip, o kızla beraber sohbet ederek büyük bir binaya giriyoruz merdivenleri çıkıyoruz.

Rüyada kamp görmek neye yorumlanır?

Rüyada kamp görmek içinizde bir ait olma duygusu taşıdığınıza aynı zamanda bağımsız ve kendi kendine yeter durumda olmak istediğinize işaret eder. Kamp yapmak, rüyada kamp yaptığını görmek rahatlamaya ve uzun bir tatile ihtiyacınız olduğunu gösterir. Doğal yaşama ve doğaya olan özleminizi ifade eder. Rüyada kamptan dönmek sorumluluklarınızın üstesinden gelemeyeceğine, başarısız olacağınıza işaret eder. Kamp yeri, kamping görmek küçük sağlık sorunları yaşamak olarak yorumlanır.

Rüyada kamp çadırı görmek uzaklaşmak, sakinlik ve huzur anlamlarını simgeler. Şu anki yaşamınızın stres ve hayatın baskılarından çıkma çabalarınızı işaret eder. Kamp çadırı kurmak, kamp çadırı kurduğunu görmek uzaklaşmak ve dinlenmek için zaman geçirmek istediğiniz duyguları ifade eder. Aynı zamanda sakin ve huzurlu bir ortamda vakit geçirmek arzusunu ifade eder. Rüyada izci kampı görmek arkadaşlık, dostluk, paylaşımı temsil eder, başkalarına kendinizi açmak ve başkalarının sizi tanımasına izin vermeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada toplama kampı görmek farklı şeylere karşı duyduğunuzu korkuyu işaret eder. Toplama kampında olmak Başkalarının farklılıklarını kabul edemediğinizi gösterir. İnsanların farklılıklarına saygı duymanız gerektiğini anlatır.

“Rüyada Kamp Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kamp yapmak
Hocam tekrar merhaba. Bir kaç ay önce rüyamda gördüğüm şeyi yorumlamanizi istiyorum.
Ailem ile beraber bir eve kamp yapmaya gidiyoruz. O evde cok daralıyorum. “Abla dışarı çıkalım” diyorum. Ama dört bir yanımız mezarlık, tam dışarı çıktığımizda ezan sesi duyuyorum.
Tam o sırada mezarlıktan beyaz bir ışık çıktığını görüyorum. Korkarak ablama “bu ne” diye soruyorum. Ablam diyor ki. “Bu ezan sesiyle ölülerin ruhu yaradana çıkıyor”.
Sonra aglayarak uyanıyorum. Üzerinden bir ay geçmesine rağmen hala rüyamı net hatırlıyorum ve etkisinden çıkamadım. Rica etsem yorumlar mısınız ? Üye adım Fatih_ecem_42

Rüyanızın ana unsurları kamp yapmak, mezarlık, ezan sesi, beyaz ışık olup;
Kamp yapmak, Rüyada kamp yaptığınızı görmek rahatlamaya ve uzun bir tatile ihtiyacınız olduğunu gösterir. Doğal yaşama ve doğaya olan özleminizi ifade eder.
Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir
Rüyada Ezan okunması, ezan okunduğunu görmek Saygı, samimiyet ve tevazu anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı gösterir.
Rüyada beyaz ışık görmek tertemiz, aydınlık günlere işaret eder.
Bu bilgiler ışığında rüyanızın mesajını bulmanız gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir