Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kampanya Görmek

Rüyada kampanya görmek neye işarettir?

Rüyamda akşam vakti olmuş ve kocam eve kocaman bir koliyle geliyor “hayrola bu ne diyorum” eşim “yeni kombi aldım” diyor, şaşırıyorum “ama bizim kombimiz var, neden aldın diyorum” eşimde “kombide kampanya yapmışlar, fiyatın yarı fiyatın da altına düşürmüşler, kombimiz eskidi nasıl olsa yakında bozulacak, tamir ettirmektense yenileriz diye aldım” diyor. Hayırdı inşallah, ben neden böyle bir rüya gördüm.

Rüyada kampanya görmek yorumu

Hacer selam, keşke hakkınızda biraz bilgi vermiş olsaydınız, o zaman yorum daha sağlıklı olabilirdi. Mesela bazı korkularınız, kaygılarınız var mı?

Rüyada kombi görülmesi kişinin aileyle alakalı bazı durumlar hakkında bilgi verir ve rüyada geçen olaylarla bu durum açıklanır ancak genel manada rüya sahibinin yakınları, akrabaları, dost ve arkadaşlarının kişinin kendisinden daha çok ilgi veya yakınlık beklediklerini, o insanlarla daha çok zaman geçirmeni istediklerini gösterir ve sizin çok çalıştığınızı ya da sorumluluklarının büyüklüğünü anlamadıklarını ifade eder. İlginç bir şekilde kocanız eve kombi getiriyor ki bu durum kocanızın sizden kendisine daha fazla ilgi göstermenizi beklediğini anlatmaktadır. Onun bu kombiyi kampanyada alması ve düşünceleri ise ayrı bir analiz konusudur.

Rüyada kampanya görmek ihtiyaç sahiplerini unutmamak gerektiğine delalet eder. Fiyat kampanyası hayır kurumlarını ayakta tutmak için elinizdeki imkanları esirgememeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada siyasi kampanya veya seçim kampanyası görmek, kampanyaya katılmak ya da kampanyaya katıldığını görmek iş hayatınızda size karşı ne olursa olsun kendiniz için orijinal planları kurma kararlılığınızı, bildiğiniz yolda ilerleme özelliğinizi simgeler. Yardım kampanyası görmek engelleri aşmak veya ihtiyaç anında cesur olabildiğinizi gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir