Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kamyon Altında Kalmak

Rüyada kamyon altında kalmak neye işarettir?

Rüyamda ailecek bir yerden geliyoruz ama tek babam yok, “eve değilde başka bir yere gidelim” diyoruz gezmek için ve büyük bir kamyonun altında kalıyoruz, ama hiçbirimize bir şey olmuyor. Sonrasında ben lise arkadaşlarımı görüyorum, deniz kenarında gruplar halinde beyzbol oynuyoruz, deniz kenarında.

Annemin yanına gidiyorum, annemin elbisesi üstü fırfırlı altında ise cami resmi var. Kılıç isimli bir zatın kini almak istiyormuş ama onunkine yetişemiyorum bitiyor dedi. Maalesef zatın adını tam hatırlıyamayorum. Yardımlarınız için teşekkürler iyi günler.

Rüyada kamyon altında kalmak neye işarettir?

Gördüğünüz rüya, hayatınızla ilgili kritik ve doğru bir karar vereceğinizi, ileride bu kararınızın meyvelerini toplayacağınızı simgelemektedir.

Rüyada beyzbol oynamak veya beyzbol oynadığını görmek yaşamınızda farklı zevkler tadacağınız, karlı ve konforlu bir yaşam dönemine girdiğinizi simgeler.

“Rüyada Kamyon Altında Kalmak” için 2 yanıt

Rüyada bir kamyonetin denize uçtuğunu görmek
Ben rüyamda denizden yüksek bir yerde bir arkadaşımla otururken kendimi gördüm. Oturduğumuz yerin tepesinden geçen yoldan bir kamyonetin denize uçtuğunu ve battığını gördüm. Deniz çok sakin tıpkı bir çarşaf gibiydi. İçinde orta yaşı geçkin iki adam vardı. Yüzerek yanımızda bulunan merdivenden yukarı çıktılar ve ilk çıkan beyaz saçlı adam başının ağrıdığını diğeri de midesinin bulandığını söylüyordu. İkisi de önümde yere yılıp kaldılar. Ambulans çağırmama rağmen gelmedi. Bütün gün rüyanın etkisinde kaldım, yorumlarınızı bekliyorum.

Esra merhaba,
Gördüğün rüya gerçek hayatında huzur ve mutluluğu arayan, kendi halinde, düzgün bir insan olduğunu fakat bir başkasının sebep olduğu sıkıntıdan dolayı bazı kaygılar içine girdiğini işaret etmektedir.
Rüyada ambulans çağırmak, cankurtaran çağırdığını görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulmak için arayış içinde olduğunuzu gösterir. Ambulans arabası zamanında gelirse kısa sürede çıkış yolu bulacağınızı temsil eder, ambulans geç gelirse veya gelmez ise bu sıkıntısın bir süre daha devam edeceğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir