Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kamyonet Görmek

Rüyada kamyonet görmek ne demek?

Rüyada kamyonet görmekMerhaba hocam. 2 gün önce rüyamda koyu yeşil renkli bir kamyonet (sanırım askeri araçtı) üstünde taşmış bulanık su vardı. Bu su benim hayatımdı ve hemen yanında deniz/göl gibi temiz su vardı. Ben bu pis suyu tıpkı çarşaf gibi orantılı tutmaya çalışıyordum fakat sürekli aracın üstünde oynuyordu. Sonra bir anlık sinirle bu suyu daire halinde çevirmeye başladım. Baya bir döndükten sonra aniden bıraktım her yere dağıldı. Etraftaki tüm araçlar (bir aracın içinde bayan vardı) denize düştü. Bende pişman oldum. Bu rüyadan sonra ve önce hayattan gereksiz yere bunalıyordum. Sonuç nedir. Teşekkürler.

Name: Furkan
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:20
Medeni durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz:hayattan bezgin, üzgün
Subject: Bulanık su ve benim yüzümden insanların denize düşmesi
Anahtar kelimeler: bulanık su

Rüyada kamyonet görmek yorumu

Furkan merhaba, bu kısa ancak net rüya değerli bilgiler vermektedir.

Rüyada kamyonet görmek bir taahhütte bulunmadan önce kimi konu veya durumları yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini işaret eder.

Rüyada bulanık su görmek, iç dünyanızda çok kötü bir dönem geçirdiğinizi, hayatın güzelliklerini yaşayamadığınızı, etrafınızdaki negatif duygular ve olumsuz düşüncelerin sizi içine aldığını, berbat bir ruh haline sahip olduğunuzu simgelerken iç dünyanızı temizlemek için kendinize biraz zaman ayırın kötü duygulardan kendinizi arındırın ve iç huzuru bulun demektedir, kirli su, bulanık su aynı zamanda sizin düşünce ve hareketlerinizin anlaşılmaz ve karma karışık olduğunu ifade eder.

Kamyonet üzerinde bulanık su ile yaptığınız şeyler, içinde bulunduğunuz sıkıntıları aşmak için çaba gösterdiğini, bunu atlatacağını ve biraz da bundan sonra sizi üzenlerin üzüleceğini simgelemektedir.

Rüyada kamyonet hakkında ilave bilgiler

Rüyada kamyonet kullanmak, kamyonet kullandığını görmek mali ve maddi sıkıntıları endişe etmeden yaşamak hayalinizi ifade eder

“Rüyada Kamyonet Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bizim şirkete ait kamyonu alıyorum giderken böyle yavaş bir şekilde ilerliyorum tabi kamyonu park edecek bir yer arıyorum ve buluyorum oraya doğru yanaşıp normal bir şekilde park ediyorum tabii ki kamyondan inerken dikkatimi bir şey çekiyor arkamda 3 kişi görüyorum, birisi sinirleniyor bir şey tam anlayamıyorum fakat bir şey yapacaklarını anlıyorum neyse oradan oto tamircisinin evine gidiyorum sesleniyorum tabi o sırada kamyon çalınıyor fakat anahtarlar cebimde mi değil mi o sırada tam anlam veremiyorum. hemen peşlerinden koşuyorum bu sırada o 3 kişide toplam 3 araç çalıyor ben birine denk geliyorum beni görüp bağırıyor araçtan inip bıçak çekiyor üzerime geliyor tabi ben korkuyorum o sırada ama o kişininde bir an suratı değişiyor sanki, birisi onun omuzunu tutuyor bir kol görüyorum benim arkamdan uzanan ve uyanıyorum o an. 23, Erkek, Bekar, Çalışıyor, şaşkın

İyi günler. Benim rüyamda evimde otururken hafif deprem oluyor, ailemle birlikteyim evde bir tek ben fark ediyorum depremi, kısa süre sonra artıyor, ailecek evden çıkıyoruz, hiç bir şey almadan eski bir kamyonete biniyoruz, evden uzaklaşıp bir yerden evi izliyoruz o arada durduğumuz yerde avize satan bir dükkan var, depremin devam edip etmediğini avizelerin hareketinden anlıyorum, avizeler oynamaya başlıyor, ben “baba uzaklaş hemen” diyorum, araç çalışmıyor, son anda çalıştırıp uzaklaşıyoruz, eve yaklaştığımızda bir tek bizim apartmanın yıkıldığını görüyorum ve o anda uyanıyorum, yorumlanabilir misiniz. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir