Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kamyonetin Arkasına Oturmak

Rüyada kamyonetin arkasına oturduğunu görmek neye çıkar?

Rüyada kamyonetin arkasına oturmakAnnemin gördüğü bir rüya beni rahatsız ettiği için yorumlamanızı rica ediyorum. Rüya yorumuna katkıda bulunabilir düşüncesiyle hakkımda birkaç şey söylemek istiyorum. yaşım 28, nisanlıyım, çalışıyorum ve oldukça asabi bir insanım, öyle ki rüyayı gördükten hemen sonra annem tarafından aranıp asabiyetim konusunda dikkatli olmam gerektiği konusunda uyarılacak kadar asabiyim.

Rüyaya gelince annem ben ve bir polis (yabancı biri) kamyonetin arkasına oturmuş gidiyoruz. ben nişanlımdan ayrılmışım ve o polisle birlikteymişim. polisin üzerinde üniforması yok. üçümüz de siyah giyinmişiz . aracı kullanan da yabancı biri. ben polisin dizleri üzerine başımı koymuşum. annem gözünün ucuyla bize doğru bakıp içinden beni ayıplıyor ve aşırı üzüntü duyuyormuş.

Annemin rüyasını paylaştım ama annemin rüyaları olduğu gibi çıkar. şöyle ki, daha geçenlerde komşumuzun hamile olduğunu rüyasında görmüş, sonra öğrenmiş ki gerçekten de bayan hamileymiş. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim, iyi geceler. buyulu fener

Rüyada kamyonetin arkasına oturmak yorumu

Annenizin gördüğü rüya siz ve nişanlınız hakkında annenizin bazı endişeleri olduğunu işaret etmektedir. Rüyanın ana fikri budur. Bu rüyanın siz veya nişanlınız hakkında bir mesajı yoktur.

Bu rüya sizi veya annenizi olumsuz etkiledi ise annenizle sakin olarak konuşup, bilinçaltındaki endişeleri atması gerektiğini söyleyiniz. Lütfen sonucu buraya yazar mısınız?

“Rüyada Kamyonetin Arkasına Oturmak” için bir yanıt

Çok teşekkür ederim verdiğiniz cevaba. uzun zaman sonra dönüp bakabildim ancak, kusura bakmayın. Açıkçası annem bana bu rüyayı anlattığında nişanlımla aramda bir sorun olup olmadığını sormuştu. ben de tepkisini merak ettiğimden “aslında biz ayrıldık” şeklinde yalan söylemiştim.
korkuyla ve biraz da şakayla karışık inanmadığını söylemişti. sonrasında çok şükür bir sıkıntımız olmadığını söylemiştim. annemin anladığım kadarı ile tek korkusu benim ondan ayrılacağım düşüncesi. zaten sürekli dile getiriyor, “ayrılırsanız senden bilirim çünklü çok asabisin” diyor. nedense sürekli nişanlımı da bu konuda uyarıyor. kızım asabidir, yemek yapmayı bilmez, ilerde sorun olacaksa şimdiden bırak der dur.
biraz komik geliyor kulağa ama öyle. herhalde o yüzden gördü bu rüyayı. çok şükür bir sıkıntı yok şimdilik. yorumunuz için tekrardan çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir