Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kan İşemek

Rüyada kan işemek neye işarettir?

Rüyamda arkadaşlarla futbol maçı yapıyoruz, maç sırasında aniden kasıklarımda büyük bir ağrı hissedip sahanın ortasına yığılıyorum. Arkadaşlar maçı bırakıp etrafıma doluşuyor ve ne olduğunu soruyorlar bende kasıklarıma dayanılmaz bir acı girdiğini anlatıyorum.

Bir arkadaşım bu durumlarda hemen işemek gerektiğini, işeyince ağrının geçeceğini söylüyor ve ben tuvalete dahi gidemeden sahanın kenarına işiyorum. Ama idrarıma bakınca kan işediğimi görüp o korkuyla uyanıyorum. 17 yaşında öğrenci erkeğim, lütfen yorumunuzu bekliyorum.

Rüyada kan işemek yorumu

Rüyada futbol oynamak zor bir sınava gireceğinizi ya da iş hayatında zorlu rakiplerle mücadele içinde kalacağınızı işaret eder. Rüyada bir yerine ağrı girdiğini görmek ağrıyan yerde bir sağlık sorunu işareti olabilir ya da fena bir iş için hareket edeceği anlamına gelebilir. Bu konuda detaylı açıklama rüyada ağrı görmek sayfasında yer almaktadır.

Rüyada kan işemek, kanlı işemek, kan işediğini görmek hastalığa veya zina haberi duymaya işaret eder. Alternatif bilgiler için kan görmek sayfasını inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Kan İşemek” için 2 yanıt

Merhaba rüyamın bir kısmını daha hatırladım ve hemen yazmak istedim. Altta size yolladığım rüyayla aynı anda gördüm. Birbiriyle etkisi olur mu bilemiyorum. Ama rüyamda bana dövme yapılmadan önce bir erkeğin, tanımadığım bir adamın tuvaletin lavabosuna işediğini gördüm ve ben yanından geçerken yaptığı çişler üzerime sıçrıyor. biraz mide bunaltıcı ama yazmak zorundayım. teşekkürler.

Gördüğünüz rüya bireysellik temsil etmektedir, kalabalığın içinde ayakta kalmak arzunuzu ve mümkünse ilk fırsata dışarı çıkma isteğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir