Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kan Nakli Görmek

Rüyada kan nakli olmak neye işarettir?

Rüyamda çok hasta olduğumu gördüm, annemden bana kan verilmesi gerekiyor ancak ben korkuyorum sanırım, bir türlü annemden alınan kan iğnesini taktırmıyorum, sonra annem gizlice yanıma gelip kanı takıyor.  Bu ne demek? 18 yaşındayım, Öğrenciyim, bekarım, ruh halim üzgün.

Rüyada kan nakli görmek tabiri

Beyaz merhaba, rüyanızın iki ana unsuru var; rüyada hasta olduğunu görmek ve rüyada kan nakli yapılması. Rüyada hasta olmak rüyayı gören hasta ise sağlığına kavuşacağına, hasta değil ise sağlıklı yaşamaya devam edeceğini işaret eder. Böyle bir rüya, rüyayı gören kişinin sağlığının iyi olacağını anlatır. Siz gerçek hayatınızda sağlık durumunuz hakkında bir bilgi vermediğiniz için bu açıklamadan fazlası yapılamaz.

Rüyada kan nakli görmek,  yorgunluğu ifade eder, yeniden güç toplama, canlanma gereğini anlatır. Bu rüya aynı zamanda hayatınızda ilham eksikliği, motivasyon ihtiyacını simgeleyebilir.

Rüyada kan almak iyileşme simgesidir. Bu iyileşme hem maddi hem manen anlamında olabilir. Rüyada kendine kan nakledildiğini, kan verildiğini görmek borçlu iseniz borcundan kurtulmaya, kederli iseniz üzüntüden uzaklaşmaya, mutsuzluk ve / veya hastalıktan kurtulmaya rivayet eder. Rüya sahibinin yapmak istediği şeyleri, kurmak istediği düzeni, varmak istediği hedefi başaracağını, gelişmelerin dilediği yönde ilerleyeceğini ve hayatında yeni bir sayfa açılacağını gösterir.

Rüyada kan vermek rüya sahibi insanın gerçek hayatta yaptığı iyilik, yardım ve işlediği hayırlar ile yapmış olduğu duaların Allah huzurunda kabul görmesine işaret eder ve  rüyada başkasına kan verdiğini görmek bunların vesile olacağı bir büyük başarıya ve kazanca işaret ederken aynı zamanda korku ve kaygılardan yakın zamanda kurtulmaya rivayet edilir.  Rüyada kan veren birini görmek rüyanızda birisinin başka birine kan verdiğini görürseniz bu gerçek hayatta bir kimsenin sizi rahat, huzur ve sağlığa kavuşmanıza vesile olacağını temsil eder.

“Rüyada Kan Nakli Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kolundan kan verildiğini görmek
Merhaba, Benim adım Balamir (erkek), 26 yaşındayım, master öğrencisiyim, bekarım, güçlü bir maneviyata ve ekonomik duruma sahibim. Yoğun bir çalışma temposundayım, rüyamın tabirini istirham ediyorum.
Rüyamda akşam vakti bir yerdeydim, dik bir tepeden aşağı inmem gerekiyordu, hiç gözüm kesmese de sağ salim hiç ayağım kaymadan o tepeden indim. Yolda yürürken bir anda kolumdan vücuduma kan verildiğini fark ettim. Üç ayaklı serum direğini elimde taşıyordum, tepesinde de bir kan ünitesi vardı, vücuduma kan veriliyordu, sonlarına doğruydu, yani bitmek üzereydi ünite. Bir yandan da yürümeye devam ediyordum. Benzer tabirleri sitenizden araştırdım ancak ulaşamadım. Selam ve muhabbetlerimle.

Balamir selam, öncelikle rüyanı yayınlarken sildiğim sitemiz hakkındaki iyi düşüncelerin için teşekkür ediyorum. Sizlerden bunları duymak bize mutluluk vermekte.
Rüyada tepeden aşağı indiğini görmek gerçek hayatta üzerine aldığın bir sorumluluğu başarıyla yerine getirdiğini gösterir, bakınız tepe rüya yorumu sayfası. İnerken yaşadığın zorluklar aslında başarıyla yerinde getirdiğin o vazifenin önemini ya da zorluğunu anlatmaktadır. Kolundan vücuduna kan verilmesi ise borçlu iseniz borcundan kurtulmaya, kederli iseniz üzüntüden uzaklaşmaya, mutsuzluk ve / veya hastalıktan kurtulmaya işaret etmekte rüyayı gören kişinin yapmak istediği şeyleri, kurmak istediği düzeni, varmak istediği hedefi başaracağını, gelişmelerin dilediği yönde ilerleyeceğini ve hayatında yeni bir sayfa açılacağını gösterir. Serumun bitmek üzere olması ise hedefine yaklaştığını, başarılı sonucu çok kısa sürede alacağını ifade etmektedir.

Rüyamda 3 sene önce vefat etmiş annemin sağ olduğunu ve ona kan nakli yapılmakta olduğunu gördüm. Büyük bir muhafaza kabı vardı orada da anneme ait takılacak pek çok kan ve plazma vardı. Abim o kabı benim muhafaza etmemi istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir