Rüyada Kan Nakli Görmek

Rüyada kan nakli olmak neye işarettir?

Rüyamda çok hasta olduğumu gördüm, annemden bana kan verilmesi gerekiyor ancak ben korkuyorum sanırım, bir türlü annemden alınan kan iğnesini taktırmıyorum, sonra annem gizlice yanıma gelip kanı takıyor.  Bu ne demek? 18 yaşındayım, Öğrenciyim, bekarım, ruh halim üzgün.

Rüyada kan nakli görmek tabiri

Beyaz merhaba, rüyanızın iki ana unsuru var; rüyada hasta olduğunu görmek ve rüyada kan nakli yapılması. Rüyada hasta olmak rüyayı gören hasta ise sağlığına kavuşacağına, hasta değil ise sağlıklı yaşamaya devam edeceğini işaret eder. Böyle bir rüya, rüyayı gören kişinin sağlığının iyi olacağını anlatır. Siz gerçek hayatınızda sağlık durumunuz hakkında bir bilgi vermediğiniz için bu açıklamadan fazlası yapılamaz.

Rüyada kan nakli görmek,  yorgunluğu ifade eder, yeniden güç toplama, canlanma gereğini anlatır. Bu rüya aynı zamanda hayatınızda ilham eksikliği, motivasyon ihtiyacını simgeleyebilir.

Rüyada kan almak iyileşme simgesidir. Bu iyileşme hem maddi hem manen anlamında olabilir. Rüyada kendine kan nakledildiğini, kan verildiğini görmek borçlu iseniz borcundan kurtulmaya, kederli iseniz üzüntüden uzaklaşmaya, mutsuzluk ve / veya hastalıktan kurtulmaya rivayet eder. Rüya sahibinin yapmak istediği şeyleri, kurmak istediği düzeni, varmak istediği hedefi başaracağını, gelişmelerin dilediği yönde ilerleyeceğini ve hayatında yeni bir sayfa açılacağını gösterir.

Rüyada kan vermek rüya sahibi insanın gerçek hayatta yaptığı iyilik, yardım ve işlediği hayırlar ile yapmış olduğu duaların Allah huzurunda kabul görmesine işaret eder ve  rüyada başkasına kan verdiğini görmek bunların vesile olacağı bir büyük başarıya ve kazanca işaret ederken aynı zamanda korku ve kaygılardan yakın zamanda kurtulmaya rivayet edilir.  Rüyada kan veren birini görmek rüyanızda birisinin başka birine kan verdiğini görürseniz bu gerçek hayatta bir kimsenin sizi rahat, huzur ve sağlığa kavuşmanıza vesile olacağını temsil eder.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir