Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kanatlı At Görmek

Rüyada kanatlı at ne demektir?

Merhaba, rüyamda bir arabanın içinde giderken havada uçan, bir kanatlı at üstünde insan görüyorum, bu insan dönüp gelip önüme iniyor ve normal ata dönüşüyor. Daha sonra ultrason cihazı ve birinin karnında bebek gördüm, akabinde bir odaya geldim ve yatak üzerinde yatan 2 3 tane bebek gördüm, uyuyorlardı yorumunuzu bekliyorum. EMRAH tarafından 19.04.2013 / 08:10 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kanatlı at görmek yorumu

Rüyada kanatlı at görmekMerhaba, rüyanızdaki olay ve objeler birbiri ile alakasız ve bu yüzden rüyanızın bir mesaj verdiğini düşünmüyorum, uyanık hayatta kafanızın karışık olduğunu gösterebilir. Size faydası olabilir düşüncesi ile bu unsurların anlamını yazıyorum. Rüyada Pegasus yani kanatlı at görmek yaşamınıza renk getirecek, sizi heyecanlandıracak ilham verici bir şeyi işaret eder.

Rüyada uçmak görmek özellikle çocukluk ve gençlik yıllarında daha çok görülen bir rüyadır, uçtuğunu görmek, uçan birini görmek genellikle iyiye yorumlanır, güzel rüyalardır. Rüyada Ultrason görmek Tanık, Yansıma, Bilgi, Potansiyel anlamlarını simgeler. Rüyada bebek görmek masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir. kız bebek içinizdeki incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi, erkek bebek bozulmamış temiz ahlakınızı gösterir. Rüyada bebekler sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir. Rüyanın unsurları: uçan at, kanatlı at, uçan insan, ultrason, anne karnında bebek.

“Rüyada Kanatlı At Görmek” için 2 yanıt

Rüyada uçan kanatlı beyaz at görmek neye işaret eder
Merhabalar, Adım Hakan, İstanbul’da oturuyorum, 28 yaşındayım.
Dün akşam rüyamda olup ta, çok gerçekçi olduğunu düşündüğüm rüyamın ne olduğunu halen anlayamadım.
Yatağımda rüyadan uyanıyor ve pencereden aya bakıyorum, sanki dolunayın içinde hilal ayı vardı, büyüktü. Sonra bembeyaz kanatlı bir atın uçtuğunu gördüm, bir an bu gerçek olamaz dercesine afalladım, aşağıya baktım, binlerce beyaz kanatlı at yerde, hepsi dağılmış, yan yana olmayacak şekilde.
Birde aşağıdan birisinin yüzü yanmış, birinin bana bir şeyler söylediğini hatırlıyorum (normalde ben 2 seneden fazladır hiç duyamıyorum) tam olarak ne dediğini anlayamıyordum o kişinin. Bu rüyanın manası nedir?

Hakan merhaba,
Bu harika rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim.
Rüyanızda dolunayın içinde hilal görmeniz iç dünyanızda iyi taraf ile kötü tarafın çatışmasını gösterir, dolunay güzel ahlaklı iyi yönünüzü, hilal ise şiddeti simgelerken, dolunayın hilali içine almış olması içinizdeki iyi yönün baskın olacağını göstermektedir.
Rüyada kanatlı at görmek yaşamınızı renklendirecek, size heyecanlan ve ilham verecek bazı güzel gelişmeleri haber verir. Uçan atın renginin beyaz olması bu gelişmelerin aynı zamanda hayırlı olacağına işarettir. Kanatlı beyaz atların sayısının binlerce olması bu güzel gelişmelerin sizin için ifade ettiği değerin büyüklüğünü ifade etmektedir.
Çok ilginçti ki rüyanızda gördüğünüz yüzü yanmış birisi de güzel haberleri ifade etmektedir. Lütfen yanık rüya tabiri sayfasını inceleyin. Birinin size bir şey söylediğini görmeniz ancak hatırlamamanız, sizi geçmişte üzen bir sözü unutmak gerektiğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir