Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kandil Gecesi Öldüğünü Görmek

Rüyada kandil gecesi ölmek neye işarettir?

Dün gece bildiğiniz üzere kandildi. Kandil gecesi bu rüyayı gördüğüm içinde biraz daha fazla etkilendim. Rüyamda göremediğim bir şekilde ölüyordum. Uyuyorum sanıyorum ve herkese ben ölmedim diyorum. Abimi, babamı arkadaşlarımı ağlarken görüyorum. Ben buradayım diyorum kimse beni görmüyor. Beni yıkadıklarını görüyorum, sonra cenazemi görüyorum, toprağa gömülürken görüyorum ama sanki ben değilim bende izliyorum ama herkes benim için ağlıyor. İmamın başıma geldiğini görüyorum “soru soracak şimdi” diyorum.

Sonra rüya oradan değişiyor. Dün gerçek hayatta gördüğüm iki arkadaşımı da rüyada görüyorum. Benim için ağlıyorlar. Daha dün gördük nasıl ölür diye. Gerçek hayattaki neredeyse bütün yakınlarımı gördüm ve bu yüzden çok gerçek gibi geldi. Uyandığımda kendimden şüphe ettim. ter içinde ağlayarak uyandım. Ve kandil olması da ayrı bir düşündürdü beni sizce nedir ?

Rüyada kandil gecesi öldüğünü görmek yorumu

Gördüğünüz rüya çok çok hayırlı bir rüyadır. Rüyanız yoksulluktan sonra zengin olmaya, günahlarından tövbe etmeye, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir