Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birini Kandırmak

Rüyada birini kandırmak neye delalet eder?

Selam, rüyamda eşimi kandırıp boşuyorum ve zengin, daha mutlu bir hayat veren tanimadigim biriyle cok guzel bir gelinlik icinde, bembeyaz esi benzeri olmayan ayakkabı ile övünerek düğün yapiyorum. Bir anda bosandigim esim intikam almak icin beni oldurecek, iki adam tutmus beni oldurup cocugunu alacakmis. Çocugum kucagimda ona vermeden hayatimi da kurtarmak icin kacip duruyorum bilmedigim yerler felan.

Sonra rüya bir anda yine basa sariyor her sey benim dugunum sanki bekar evleniyor gibi kalabalik, sulalem buyuk otobuslerde toplanmis, bende o otobuslerden birindeyim ama bekliyoruz, herkes binsin ki otobus kalksin, bir ara annem gelip gitmis kimler arabada diye inmisti. Simdi bayagi oldu diger otobusler kalkti biz bekliyoruz derken otobus geri geri hizla kaymaya basladi sonra durdu. Bir turlu cozemedim. Bana yardimci olur musunuz.

Rüyada birini kandırmak neye yorulur?

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz suçluluk duygunuzu veya ihanetini işaret edebilir. Rüyanızdaki diğer gelişmeler bir sebeple güven duygunuzun sarsıldığını ve bu yüzden karşılığını alamayacağınız şeylerle uğraşmak zorunda kaldığınızı göstermektedir.

Rüyada birini kandırmak, birisini kandırdığını görmek suçluluk duygunuzu ve ihaneti işaret eder. İnsanları kandırmak, güven duygunuzun sarsıldığını veya karşılığını alamayacağınız şeylerle uğraşmak zorunda kalacağınızı gösterir.

Rüyada eşini kandırmak evlilik hayatınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini ya da özel istek yoğunluğunu gösterir. Rüyada sevgiliyi kandırmak onunla ilişkinizde bir ihmal olduğunu ya da terk etmek, terk edilmek düşünceleri yaşandığını gösterir.

Rüyada arkadaşını kandırmak, güncel hayatta kendinizi duygusal açıdan sınırlanmış hissettiğinizi ve duygu çemberinden çıkmak istediğinizi temsil eder. Rüyada yabancı birini kandırmak, kendinize karşı dürüst olmadığınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir