Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kangal Köpeği Görmek

Rüyada kangal köpeği neye işaret eder?

Rüyamda bir yolda yanımda biri var yürüyoruz. bir çoban koyun güdüyor, koyunların arasından kangal köpekleri bize doğru koşarak geliyorlar, önce biraz ürküyoruz ama bize zarar vermiyorlar ve gittikçe köpek sayısı çoğalıyor, belki 20-30 tane oluyor bize eşlik ediyorlar korurmuşçasına. Tabiri için yardımcı olursanız mutlu olurum.

Rüyada kangal köpeği görmek yorumu

Rüyada kangal köpeği görmek sadakat, gerçek dostluk ve yardımlaşmanın simgesidir. Gerçek hayatınızda üzerinizde taşımayacağın kadar büyük sorumluluk altına girdiğinizi ve kimi dost ve arkadaşlarınızın yardımı ile bunun alından kalkacağını işaret eder.

Kangalın bir kurt boğduğunu görmek, bir rakibiniz ya da düşmanınız karşısında dostlarının desteği ile başarı kazanacağınızı temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kangal Köpeği Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda kangal köpeği görmek
Selam rüyamı yorumlayabilir misiniz? Rüyamda bir kangal köpeği ile boğuştuğumu gördüm, çok güçlü bir hayvandı, onu yere yatırdım, elimde bir kablo vardı, boğazına doladım ve boğmaya çalıştım, ölmemek için çok fazla direniyordu, sonunda öldürdüm ve kan gördüm, elimde bir bıçak vardı, onunla köpeği mi kestim yoksa bir insan mıydı tam hatırlamıyorum. Tek hatırladığım birilerinden kaçıyordum şimdiden teşekkürler.

Tarık merhaba,
Gördüğünüz rüya uyanık hayatta değer verdiğiniz birisinin sizi görmezlikten gelmiş olabileceğini ya da kullanmadığınız, farkında olmadığınız veya unutulmuş bir becerinizi göstermektedir.

Rüyamda çok temiz haki renkli üniformalı bir askerin, elimi tutup büyük bir kangal köpeğinden beni koruduğunu görüyorum ve beni konuşarak telkin ediyordu ve köpek devamlı peşimdeydi. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Gizem selam,
Görmüş olduğun rüya çok kısa ama bir o kadar da derin anlam içeriyor.
Rüyada asker görülmesi, zorluklara rağmen başarılı olmak, elindeki işi başarıyla zamanında tamamlamak gerektiğini temsil eder.
Rüyada kangal köpeği görmek sadakat, gerçek dostluk ve yardımlaşmanın simgesidir. Gerçek hayatınızda üzerinizde taşımayacağın kadar büyük sorumluluk altına girdiğinizi ve kimi dost ve arkadaşlarınızın yardımı ile bunun alından kalkacağını işaret eder.
Sonuç olarak rüyanız birinin / birilerinin desteği ile önünüzdeki sıkıntıları aşacağını, sorunları çözeceğini temsil etmektedir.
İyi seneler dilerim.

Ruyamda gece vakti evin onunde 2 tane deve tuyu renginde kangal kopegi vardi beni gorunce dahada havlamaya basladilar ama saldirmadilar yanimda kardesimde vardi ben kapiyi actim korkuyla kopeklerden kacmak icin kapiyi actim kardesime gel dedim ama iceri kopek girdi sonrasini hatirlamiyorum

Hayırlı günler. Rüyamda gece ailemle arabayla yolculuk yapıyorken istediğimiz yere ulasıyoruz. Bir kapının önünde büyük açık renk bir kangal köpeği bar ve bizi görünce durmadan havlıyor. Babam arabadan iniyor ama bağlı olduğu için bişey yapamıyor. Bir süre sonra babam yanına yaklasıyor ama bu sefer yumusuyor ve ısırmıyor. Yüzündr sanki bir tebrssüm olusuyor köpeğin. Yorumlarsanız cok sevinirim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir