Rüyada Kanıt Görmek

Rüyada bir şeyi kanıtlamak ne demek?

Bugün ilginç bir rüya gördüm, henüz 20 yaşında bekar öğrenci bir genç kızım , oldukça yoğun tempoda derslerim ile meşgulüm ve ask hayatım ise yok .

Rüyamda doğum yaptığımı gördüm fakat bebeğim tam halinde değildi ve ölü olduğunu öğreniyorum sonra ölü olduğunu kanıtlamak için kemiklerini falan gösteriyorlar bana bu ne demektir ? Selametle.

Rüyada kanıt görmek tabiri

Esra merhaba. Rüyada evli olmadığı halde bebek doğurmak gerçek yaşamınızda özgürce yaşadığınızı ve bundan memnun olduğunuzu işaret eder. Bu bazen sorumluktan hoşlanmayan karakter yapısına sahip olduğunuza da yorumlanır. Rüyada ölü bebek doğurduğunu görmek genel olarak özel yaşamınızda yada ev hayatınızda kimi şeylerin eksikliğini hissettiğinizi veya yolunda gitmediğini gösterir.

Rüyada kanıt görmek gerçek yaşamda bir takım bağımlılık, tutku sorunları içinde olduğunuzu, bunu durdurmak için çevrenizden birilerini kimi şeylere ikna etmeniz gerektiğini simgeler. Rüyada bir şeyi kanıtlamak ya da bir şeyi kanıtladığını görmek iş veya özel yaşamınızda doğru bir seçim ya da özel bir karar verme aşamasında olduğunuzu gösterir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir