Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kanlı Balık Görmek

Rüyada kanlı balık görmek ne demektir?

Rüya başlığı : rüyada kanlı balık çiğnemek.

Rüyamda tanıdığımızın birinin evindeyiz, konuşuyoruz, konuşurken bende kanlı balık çiğniyorum, ağzımın içi kan dolu, önümde de una batırılmış balıklar var, eski erkek arkadaşım hakkında konuşuyoruz, o sırada diyor ki oda öyle kaldı sende diyor. Gündüz 3:00 ve 4:00 gibiydi.

Rüya temaları : tanıdığı birinin evini görmek, konuşmak, balık çiğnemek, ağızda kan, una batırılmış balik, unlanmış baliklar, eski erkek arkadaş. 26. 03. 2010 / 20:42 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kanlı balık görmek neye yorulur?

Merhaba, maalesef gördüğünüz rüya pek hayırlı mesajlar vermemektedir. Rüyanız birisi hakkında dedikodu yapmış olabileceğinizi veya sözlerinizle yakınınız birini çok üzdüğünüzü işaret edebilir.

“Rüyada Kanlı Balık Görmek” için 2 yanıt

rüyamda sol elimin damarlarından birinden uzun bir balık cıkarıyorum, kılıç balıgına benzıyordu, bu balıga ruyamda kan emıcı balık dıyorlarmıs, cevaplarınızı beklıyorum, balık kanlı değildi, cıktıgında parlıyan bır balıktı

Merhaba rüyamda agız yada suzgec tarafı hafif kanlı bir balık tutuyorum, bende tuttugum misinadandır dıye ruyamda dusunuyorum sonra balık su dolu kovadan tekrar denize atlıyor, bende onunla atlıyorum bu nedir acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir