Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kanlı Bez Görmek

Rüyada kanlı bezler neye işarettir?

Rüyamda bir kadın vardı ve hamileydi. Bana ‘Bu çocuğu sen doğuracaksın’ dedi ve birden çocuk benim karnımdaydı yani ben hamileydim. Daha sonra uzun bir zaman geçmeden ben çocuğu doğurdum. Çok acı hissetmedim ve kısa sürede doğdu. Ama çocuğu hiç göremedim. Gördüğüm tek kanlı bezlerdi. Sonra kanlı bezleri çocuğun sahibinin evine götürdüm.

Bezlerin arasında çocuk olduğunu düşünüyorum ama çocuk yoktu. Kadına ‘Al çocuğunu’ diyorum. Tam alacakken bir adam geliyor eve ve kadın bana ‘Onu hemen sakla’ diyor. Bende bezleri koltuğun arkadasına saklıyorum. Adam geliyor evde dolaşıyor biraz. Bir şeyler söylüyor. Ne dediğini bilmiyorum. Sonra kanlı bezleri sakladığım yere bakıyor. O sırada uyanıyorum. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada kanlı bez görmek

Rüyada hamile birisini görmek genellikle insanın günlük yaşantısıyla ilgili haber ve gelişmeleri yansıtır. Hamilelik yeni bir başlangıcın hazırlığıdır ve gören kişinin atacağı adımlar için bir gözden geçirmeyi işaret eder. Rüyada hamile olduğunu görmek önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir. Rüyada evli olmadığı halde bebek doğurmak gerçek yaşamınızda özgürce yaşadığınızı ve bundan memnun olduğunuzu işaret eder. Bu bazen sorumluktan hoşlanmayan karakter yapısına sahip olduğunuza da yorumlanır.

Rüyada kanlı bez görmek hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibi kişinin aradığı iyileşme veya arınma – kötülüklerde uzaklaşma arayışını yanlış yaptığını ya da hatalı yerde aradığını simgelerken bu rüya alternatif olarak büyük umutlarla çıkılan yolun aslında rüya sahibinin kendisine hayır etmeyeceğini ve kişinin iyi niyet ile yaptığı seçimin kendini mutsuz kılacağına tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir