Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kanlı İltihap Görmek

Rüyada kanlı iltihap görmek ne demektir?

Merhabalar, aslında uzun bir rüyaydı ama çok küçük bir kısmını hatırlıyorum ve çok gerçekçiydi. Karnımın üzeri komple yara ya da adı neyse iltihaplanmış gibiydi, kanlı iltihaplar vardı, uyandım ve gerçek olduğunu sandım normal olduğunu görünce şaşırdım hatta. Bunun anlamı nedir? şimdiden teşekkürler.

Rüyada kanlı iltihap görmek neye yorulur?

Rüyada iltihap görmek rüyayı görene insan hakkında hak etmediğin bir malı almak veya kötü bir iş yapmak anlamlarına gelir. İltihabın kanlı olması ise mesajı güçlendirici etki yapmaktadır. Kendinizi ve yaptıklarınızı gözden geçirip böyle bir durum var ise hemen vazgeçmelisiniz şeklinde yorumlanır. Bu konuda iltihap rüya tabiri sayfasında daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Kanlı İltihap Görmek” için bir yanıt

Merhabalar, rüyamda avm gibi ya da iş yeri gibi bir yerin tuvaletinde parçalara ayrılmış bir vücut gördüm ve bu vücudun eşimin vücudu olduğunu sanıyorum. Bunu sanmamın nedeni de oranın tuvaletini kullanan eşimin geri dönmemesi. Dolapta asılı kanlı bir gömlek ve bir dolap üzerinde inşaat demirine geçirilmiş, üzerinde kıyafet olmayan belinden ve başından ayrılmış bölünmüş şekilde vücudunun üst kısmı, yanında da parçalanmış ama tam hatırlayamadığım başka uzuvlar vardı. Olayı başkaları görmüştü ben de seslerden dolayı bu yerin tuvaletine çıkmıştım ve göz yaşlarıyla her gördüğüm parçadan sonra çevredekilere eşimin nerde olduğunu soruyordum. Tam olarak bir anlamı var mıdır? Neye yorumlamak lazım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir