Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kanlı Yüzük Görmek

Rüyada kanlı yüzük görmek neye delalettir?

Kardeşim rüyasında elimi ve nişan yüzüğümü kanlı bir biçimde görmüş, özellikle yüzük parmağım kanlıymış, bir sürü karışık şeyler gördüğünü ancak sadece bunu hatırladığını söyledi. Yüzük ve yüzük parmağında kan görmenin kendine has bir tabiri var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

Rüya temaları : elini kanlı görmek, nişan yüzüğü, kanlı el, kanlı yüzük, yüzük parmağı.

Rüyada kanlı yüzük görmek neye yorulur?

Rüyada yüzük görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı işaret eder. Rüyada kanlı el görmek, kendinizi suçlu hissettiğinizi ve vicdan azabı çektiğinizi gösterir. Sonuç olarak rüyanız verdiğiniz sözleri yerine getirmediğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kanlı Yüzük Görmek” için 2 yanıt

Rüyada siyah yüzük takmak neye işarettir
Dün gece gördüğüm rüyada sevgilimle siyah yüzük takıyorduk. Kapının arkasında sarı küçük bir kediye elimdeki bezle vuruyordum ve kedi hızla camdan dışarı fırlıyordu.
Ben bir anlam veremedim, acaba bu rüyanın bir anlamı var mı?

Rüyada yüzük görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı sembolize eder. Eğer parmağınıza yüzük takarsanız bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir