Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kano görmek

Rüyada kano görmek neye delalet eder?

Rüyamda gölde bir kano ile ilerliyordum. Sonra bir anda gölün içinden gölün büyüklüğü kadar heybetli turuncu bir yılan çıktı bana doğru saldırdı ama nedense bana bir türlü zarar veremedi. Benim üzerime başını uzatıp uzatıp çekti . Bu ne anlama geliyor bana yardımcı olabilir misiniz?

Rüyada kano görmek yorumu

Mehtap selam, rüyada göl görülmesi kişinin mutlu olacağı ve bu mutluluğu sevdikleriyle paylaşacağı güzel günlerin yaklaşmakta olduğunu gösterir ve değerli bir rüyadır. Rüyada kano görmek dinginliği ve sadeliği temsil eder, ayrıca kişinin ruhsal dengesinin bir yansımasıdır, kendi gücü ve kararlılığı ile hareket ettiğini gösterir. Sizin gölde kano ile ilerlemeniz mutlu olacağınız günlere ilerlediğinizi temsil etmektedir.

Rüyanın en ilginç kısmı karşınıza çıkan devasa boyuttaki turuncu yılandır ve gerçek hayatta büyük bir tutkunuz olduğunu, bu tutkunun esiri olduğunuzu ancak bundan bir zarar görmeyeceğinizi anlatmaktadır. Rüyada turuncu yılan görülmesi yaşamdaki tutkularının sizi endişelendirdiği anlamını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir