Rüyada Kanser Görmek

Rüyada kanser olmak neye işarettir?

Rüyamda annem kanser olduğunu öğrenmiş, ağlıyordu. Erkek arkadaşım ve ben onu ağlarken görüyoruz. Erkek arkadaşım yanına yaklaşıp ağlama diyor ve annemi gözünden öpüyor. Ne anlama gelebileceğini merak ediyorum.

Name: ECRİN
Cinsiyetiniz: kız
Yaşınız: 21
Medeni durumunuz: Flört
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Subject: Gözden Öpmek
Anahtar kelimeler: Göz, öpmek, kayın valide

Rüyada kanser olduğunu görmek yorumu

Rüyada kanser olmak, kanser olduğunu görmek umutsuzluk, keder, kendine acıma ve affetmemeye işaret eder. Hayatta zaman kaybettiğinize inandığınızı gösterir. Bu rüya ayrıca hayatınızın kimi alanlarının sizi duygusal olarak sıkıştırıp yaraladığını gösterir.

Rüyada annenizin kanser olduğunu öğrendiğini görmeniz, annenizin onun bir umutsuzluk içinde olduğunu ya da bir keder yaşadığını göstermektedir. Erkek arkadaşınızın onu gözünden öpmesi ise annenizin çevresinde bir evlilik haberine işaret etmektedir.

Rüyada kanser konusunda ilave bilgiler

Kanser tedavisi görmek hayatınızda pozitif bir değişime işaret etmektedir. Başka birinin kanser olduğunu görmek hayatınızdaki negatif bakış açısını değiştirip olaylara pozitif olarak yaklaşmanız gerektiğini gösterir. Kanserli birini görmek sağlığın bozulması, hastalanmak olarak yorumlanır. Rüyada kanseri yenmek bol para ve zenginlik anlamına gelir.

7 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir