Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kanser Hastalığı

Rüyada kanser hastalığı neye işaret eder?

Merhaba, ben 17 yasındayım, cinsiyetim kız, öğrenciyim. İlk önce şöyle başlamak istiyorum. Rüya annemle ilgili. Annem Almanya’da yaşıyor ve ben öğrenim için Türkiye’deyim.

Annem rüyasında doktora gitmiş, doktor anneme kanser olduğunu ve bu temmuzda öleceğini söylemiş, annemde bunun üzerine ‘o zaman ben hazırlanayım Türkiye’ye gideyim’ demiş, eve gitmiş, Türkiye ye gitmek için eşyalarını bavula yerleştirirken uyanmış. Yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyada kanser hastalığı görmek tabiri

Semra merhaba,

Rüya sahibi anneniz olduğu için rüyaya anneniz tarafından bakınca “rüyada doktora gitmek, kanser olduğunu öğrenmek, öleceğini görmek ve ülkesine dönmek için hazırlık yapmak” olarak özetlenebilir.

Rüyada doktora gittiğini görmek uyanık hayatınızda sağlıkla ilgili bir kaygınız olduğunu simgeler.

Rüyada kanser olduğunu öğrenmek umutsuzluk, keder, kendine acıma ve affetmemeye işaret eder. Hayatta zaman kaybettiğinize inandığınızı gösterir. Bu rüya ayrıca hayatınızın bazı alanlarının sizi duygusal olarak sıkıştırıp yaraladığını gösterir.

Rüyada öleceği zamanı görmek kesinlikle bir ölüm işareti olmayıp gerçek yaşamda hayatının kontrolünü elinden kaçırdığınız duygusu içinde olduğunuzu simgelerken böyle rüya görürseniz derhal kendinize çeki düzen vererek, yaşamınızı düzene sokmalı, her şeyi gözden geçirmelisiniz mesajı verir.

Rüyada memleketine gitmek için hazırlık yapmak şu anda yaşadığınız ortamdan sıkıldığınızı, geçmişe özlem duyduğunuzu, sevdiklerinizi özlediğinizi gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir