Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek

Rüyada kanser olduğunu görmek neye işarettir?

Merhabalar ben rüyamda annemle ablamla onun mutfağında oturuyoruz, ben yemek yiyorum, yemek yerken arkamdan ortanca kız kardeşim gelip bana “sen kansersin” diyor “yakında öleceksin” diyor, bense ona hiç bir şey demeyerek yemeğimi yemeye devam ediyorum, ondan sonra uyandım zaten bu ne anlama geliyor acaba?

Rüyada kanser olduğunu görmek yorumu

Rüyada kanser olmakkanser olduğunu görmek, umutsuzluk, keder, kendine acıma ve affetmemeye işaret eder. Hayatta zaman kaybettiğinize inandığınızı gösterir. Bu rüya ayrıca hayatınızın kimi alanlarının sizi duygusal olarak sıkıştırıp yaraladığını gösterir.

Ancak rüyanızdaki ilginç olan taraf siz rüyada kanser olduğunu görmek değil kanser olduğunu söyleyen birini görmüşsünüz ve bu durum umut – umutsuzluk arasında gidip geldiğinizi, dalgalı bir ruh hali yaşadığınızı temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kanser görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kanser Olduğunu Görmek” için 4 yanıt

Rüyada kardeşinin kanser olduğunu görmek
Ben rüyamda kardeşimin kanser olduğunu gördüm, ne kanseri bilinmiyordu ve ameliyat oluyordu,
Acaba nedir yorumlar mısınız?

Azra merhaba,
Gördüğün rüya hayatındaki negatif bakış açısını değiştirip olaylara pozitif olarak yaklaşman gerektiğini göstermektedir.

Rüyada filtre kanseri görmek ne demektir
Nişanlımın rüyamda filtre kanseri adında bir kansere yakalandığını gördüm.
Bunun manası nedir, neye yorumlanabiliyor acaba ?

Rüyada başka birinin kanser olduğunu görmek hayatınızdaki negatif bakış açısını değiştirip olaylara pozitif olarak yaklaşmanız gerektiğini gösterir.
Rüyanızda bilinmeyen bir kanser çeşidi ( belkide olmayan tür ) olaylara nasıl pozitif bakacağınızı bilemediğini göstermektedir.
Bakınız kanser rüya tabirleri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir