Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kanser Olmak

Rüyada kanser olmak neye işarettir?

Rüyamda okulda ders işliyoruz, çok uzun saçlarım varmış bir anda elime çok büyük tutamlar geliyor. Hocamıza soruyorum kansersin sen öleceksin diyor. Aradan çok geçmiyor iki kere şiddetli sarsıntı oluyor kıyamet kopuyormuş. Herkes bir yerlere kaçmaya çalışıyor tanımadığım insanlar çekiştiriyor beni. En yakın arkadaşımı arıyorum. Buluyorum sonunda ama bana kırgın. Erkek arkadaşımı arıyorum buluyorum onu da ama ikisi bir araya gelmek istemiyor. Kız arkadaşımla sevgilimi yakıştırmışım o da bana küsmüş, incinmiş ağlıyor. Erkek arkadaşım da suçu ona atıyor ve arkadaşlarını bulması gerektiğini, geri döneceğini söyleyip yanımdan ayrılıyor.

Tam o anda uyandığımı sandım aslında rüya içinde rüyaymış. İkinci rüyada hafifçe yer sarsılıyor iki kere annemlere koşup anlatmak için aniden odalarına girince yanlış bir zamanda rahatsız ediyorum onları. Annemin üzerinde kırmızı siyah ve turkuaz renkleri vardı.Annem sakinleştirmeye çalışırken uyandım. Çok günah işlediğimi düşünüyorum rüya beni çok endişelendiriyor. Kafam çok karıştı cevap yazarsanız çok sevinirim.

Ad: Ece
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 20
Medeni durum: Bekar
Meslek: Öğrenci. Üniversite 1.sınıf
Ruh hali: Kaygılı.çok aşırı kaygılı.

Rüyada kanser olmak yorumu

Rüyada öğretmeninin kanser olduğunu söylemesi, saçlarının döküldüğünü görmek, şu anda içinde bulunduğunuz negatif duygu yoğunluğundan çıkıp bir an önce hayat olumlu bakmayı öğrenmek gerektiğine yorumlanır.
Rüyanın devamında olanlar ise hayatınızda ani bir önemli değişiklik olacağını, bu olaydan sonra pek çok şeyin değişeceğini ve bu değişikliğin önceleri sizi zorlayacağını ancak arkasından gelecek daha küçük bir yeni değişiklikle her şeyin yoluna gireceğini ve bunlardan mutlu olacağını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir