Rüyada Kantin Görmek

Rüyada kantin görmek ne demektir?

Rüyada kantin görmekRüyamda benimle konuşmayan ve muhtemelen bana kırgın, inat eden eski bir arkadaşımı gördüm. Kırgın olmasının sebebi ise beni severken ona karşı davranışlarımdaki umursamazlık.

Rüyamda ben ve bir arkadaşım okulumuzun kantinine çıkıyoruz, kantin güya en üst kattaymış ama normalde zemin katta. önümüzde o da var. Üstünde vücudunu saran gri renkli eşofman var. ilk önce sesimi duyması için sesli konuşuyorum ama o kantine girip oturduğunda arkadaşıma biz girmesek mi diyorum ve o da hemen kabul ediyor. oraya girmiyoruz.

Rüyada kantin görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kantin görmek gerçek hayatta fiziksel ihtiyaçların genel olarak ta yiyecek, içecek ihtiyacının karşılandığı yerdir. Ancak rüyadaki anlamı duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolay bir yol aradığınızı gösterir.

Rüyada kantine gitmek gerçek yaşamda duygusal bakımdan neye ihtiyacının olduğunun daha doğrusu ne istediğinin, ne beklediğinin farkında olduğunu ve bunları karşılamak için yapman gerekenleri bildiğini ve harekete geçtiğini temsil eder.

Rüyada kantinde olmak, kantinde olduğunu görmek rüya sahibinin murada erip, en büyük dileğine kavuşacağını temsil eder, güzel duygular, temiz düşüncelerle çıktığınız yolda hedefe ulaşacağını ifade eder.

Rüyada kantinde birini görmek görülen kişiyle alakalı olarak yorumlanır. Mesela sevgiliyi ya da sevdiği kişiyi kantinde görmek ondan beklediği sevgi ve ilgiyi bulacağını, anne veya babayı kantinde görmek onlardan görmek istediği şefkat, güven ya da sevgiye kavuşacağını temsil eder. Sonuç olarak iyi bir rüyadır ve beklentilerin karşılanacağını gösterir.

Rüyada aşevi, aşhane, börekçi, büfe, çorbacı, dondurmacı, fastfood, hazır yemek, hızlı yemek, imaret, imarethane, işkembeci, kafeterya, kebapçı, kelleci, köfteci, lokanta, muhallebici, mutfak, pastacı, pideci, restoran, sandiviçci, tavukçu, yemek salonu, yemek vagonu, yemekhane benzer anlamlara sahiptir.

Etiketler:

“Rüyada Kantin Görmek” hakkında 9 yorum

 1. Rüyada kantine gitmek
  Rüyamda sevdiğim çocuk bana inat başka bir kızla beraberdi, Bana bakıp onu öpüyordu bende kızıp okuldan çıktım. Merdivenlerden inip kantine gidiyordum buda arkamdan Seslenip arkamdan geldi. Kantin beyaz ışıklarla aydınlıktı, içerisi beyaz ışıktan görünmüyordu sevdiğim çocuk kolumdan tutup kendine çevirdi bana dedi ki ; Senin yüzden bu yüzden , Sen vazgeçmeseydin biz bu durumda olmazdık ,sınıfın kapısında durup bana gülümsedi sonra koridorda beyaz koltuğa beraber oturup onu öptüm arkadaşlarımızda vardı. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

  1. lodosss selam,
   Görmüş olduğun rüya sıradan gençlik rüyası olup herhangi bir mesaj vermemekte, reel hayatında zihninin sevdiğin çocuk, onunla ilişkin, yaşadıklarınız, endişe ve korkularının yansımasıdır. Zamanla kişiliğiniz yerine oturmaya başladığında bu rüyaları hatırladığınızda “ben ne kadar boş şeylere kafamı takmışım” diye kendine kızacaksın.

 2. Rüyada kantinde oturmak
  Annemi okulumda gördüm, bizim kantine geldi, bende kantinde oturuyordum, zil çaldı ben koşarak sınıfa gidiyordum annem beni görmedi. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

  1. Rüya yorumcu

   Lütfen öncelikle anneyi görmek rüya tabiri sayfasını okuyun.
   Anneyi kantinde görmek sanki şu anda ondan beklediğiniz bazı şeylerde bir takım eksiklikler olduğunu göstermektedir. Rüyada anneyi kantinde görmek ondan görmek istediğin şefkat, güven ya da sevgiye kavuşacağını temsil eder.

  1. Rüyada kantin görmek gerçek hayatta fiziksel ihtiyaçların genel olarak ta yiyecek, içecek ihtiyacının karşılandığı yerdir. Ancak rüyadaki anlamı duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolay bir yol aradığınızı gösterir.
   Rüyada üniversite görmek kişinin hayatında başarıyı ifade eder. Rüyayı gören kişi için ferahlık ve esenlik bulup başarıya ulaşmasına rivayet eder. Rüya sahibi kişinin kendine hayır getirecek kararlar alacağını ve sorunlarından kurtulmak amacıyla ilk adımı atacağına ve bunun sayesinde yavaş fakat emin adımlarla rahata kavuşacağına delalet eder.
   Bu bilgiler ışığında ruh halinizi de göz önünde tutarak mesaj tespit etmeyi deneyin. Çünkü elimizde rüyada üniversite kantini ne anlama gelir şeklinde bilgi yok.

 3. Rüyamda bir kaç haftadır tanıdığım ve hoşuma giden bir kızı gördüm. Rüyada okulun kantindeyiz ve orada yaşıyoruz bir ara korkuyla yaklaşıp onu yanağından öpüyorum, sonra dudağından, oda öpüyor sonra orada uyuyoruz, sabah kantini açarken öğrencilere yüzümüz gülüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir