Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kaos Görmek

Rüyada kaos görmek neye çıkar?

Rüyamda herkes bir şeylerden kaçıyordu, dışarısı rüyamın başında çok güzeldi, sonra bir kaos ortamı oluştu. Deniz feneri gibi bir yapının içine girdim bir sürü merdiven tırmandım bir çok insanla. Sonunda ailemin olduğu geniş bir yere çıktım. Annem sadece beni içeri aldı. Orada tahtaların arasında 2 kuşun yuvası vardı, renkleri mavimsi beyazımsı ve içinde bütün bir kıpkırmızı domates vardı. Annemle yengem hem onu besliyorlar hem hakkında konuşuyorlardı, ben kendimi çok yorgun hissediyordum. Teşekkürler.

Rüyada kaos görmek neye yorulur?

Rüyada kaos görmek yaşamda düzensizlik temsil eder. Fikirleriniz ve duygularınız arasında bir çatışma yaşadığınızı gösterir. Hayatta daha iddialı olmak için yaşamınızın kontrolünü ele almanız gerektiğini ifade eder.

Rüyanız gördüğünüz kuş yuvası, aile sıcaklığını hissetme duygularınızı ifade eder. Korunma duygusu, güvenlik gereksinimi işareti de olabilir. Bu rüyanın derin çözümlemesi ise rüyayı görenin uyanık hayatında bir ilişki veya durum hakkında kendini güvensiz hissettiğini gösterir, gerçek duygularını ya da korkularını gizlemek için çalıştığını işaret eder. Halbuki bunları gizlemek yerine onlarla yüzleşmek gerektiğine yorumlanır. Rüyadaki domates ise, bolluk ve bereket işaretidir.

Rüyada erksizlik, hercümerç, kargaşa, kargaşalık, karışıklık, keşmekeş, kıyam, kıyamet, mahşer, patırtı, velvele de benzer anlamlara gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir