Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kap Görmek

Rüyada kap görülmesi neye işaret eder?

Rüyamda yerde sıra halinde dizilmiş bir çok kap vardır ve annem 3 yengeci bir kaba koymuştu, ben yemek yiyordum, o kapların yanında onları görünce biraz geri çekildim.

Sonra içeri tanımadığım bir çocuk girdi ve o kapağı açıp onlarla oynadı, alıp 1 tanesini eline alıp beni korkutmaya çalıştı ve kafama değdirdi, ben bağırarak, korkarak anne babama söylemeye gittim ( rüyanın başından beri anne babanın cismi benim anne babam değil tanımıyorum). Lütfen rüyamı yorumlayın. 16 yaşında kızım.

Rüyada kap görmek yorumu

Pelin selam, gördüğünüz rüya bazı kimlik sorunları yaşamakta olduğunuzu, kendini tanıma konusunda daha almanız gereken yol olduğunu ancak azminiz ile tüm bunları başaracağınızı simgelemektedir. Lütfen ilk önce yengeç rüya tabiri sayfasını okuyun.

Rüyada kap görmek yenilik alametidir. Rüyayı gören insanın hayatında zor bir döneme girdiğini ancak aile olarak el ele verip bu zorlukları aşacağına, yaşanan sıkıntı ve sorunların son bulacağını gösterir. Sahan rüya tabiri de aynı şekildedir. Rüyada plastik kap görmek rüya sahibinin şu anda gerçek hayatta karşı karşıya olduğu sıkıntılı bir dönemi aşmak için daha esnek olması belki de daha sabırlı olması gerektiğini gösterir, bunun sonunda zorlukları aşacağını ifade eder.  Rüyada altın kap görmek zevke ve süse düşkün fena bir kadın ile karşılaşmaya yorumlanır, gümüş kap görmek iyi huylu bir kadın ile karşılaşmaya işarettir. Toprak kap görmek zengin bir kadın ile karşılaşmaya yorumlanır.

Demir veya demirden yapılmış metal kap görmek  kişinin engeller karşısında dik durması ve başarma azmini kaybetmemesi gerektiğini, ancak bu sayede zorlukları aşacağını ifade eder. Boş kap görmek gelmesine zaman olan kısmettir. Yeni kap satın alarak içine kimi yiyecekler koyduğunu görmek, evinin eşyalarından bir kısmını yenilemeye işarettir. Rüyada gümüş madeninden yapılmış kap görmek yeni bir eve taşınıp yeniden döşeyeceğine delalet eder. Rüyada bir kabın kırıldığını görmek iyi değildir, kişinin işinden ayrılacağına veya kazancınızın azalacağına işaret sayılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir