Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kapalı Havuz Görmek

Rüyada kapalı havuz görmek ne demek?

Rüyamda kapalı bir alanda, büyük küçük havuzlar var, büyükler bir kapalı alan, ben yüzüyorum dalıp çıkıyorum, iki kadın var, sözde öğretmenimmiş ama ben onları dinlemiyorum, durmadan bir havuzdan çıkıp diğerine giriyorum, sular içindeydim. Güzel bir ruyaydi, teşekkürler

Rüya temaları Yüzmek, kapalı alan, büyük havuzlar, küçük havuzlar, iki kadın, öğretmenimi

Rüyada kapalı havuz görmek yorumu

Rüyanız, geleceğiniz çok parlak olacağını, yaşamınızdaki eski dert ve sıkıntılarınız ile bir daha karşılaşmayacağınızı simgelemektedir.

Rüyada  kapalı havuz görmek eski negatif alışkanlıkları bırakmanın gerekli olduğunu hatırlatır. Artık yaşamınızda gereksiz sorumluluklar, olumsuz duygular ve kötü alışkanlıklara son vereceğiniz döneme girdiğinizi ifade eder. Bakınız rüyada havuz görmek tabiri.

Rüyada havuza girmek, havuza girdiğini, havuzda yüzdüğünü görmek, mutlu yaşamak ve hayatın zorlukları ile daha kolay mücadele edebilmek için yaşamınızda küçük şeylerle zaman kaybetmeyin, akıllıca seçimler ve isabetli kararlar ile kendinize daha fazla zaman ayırmaya bakın mesajı verir.

“Rüyada Kapalı Havuz Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kapalı büyük bir havuz gördüm.Havuzu izliyordum . İçerisinde yüzenler vardı .bu havuzun kenarları kirliydi fakat içerisindeki su ise tertemiz berrak yeşilimsi renkteydi. sonra gelir yüzerim dedim ve oradan gittim anlamı nedir acabaşimdiden yorum için teşekkürler. 25, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir