Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kapalı Olduğunu Görmek

Rüyada kapalı olmak ne demektir?

Merhabalar, 21 yaşinda, üniversite ögrencisiyim. Evlilik için İstihare namazını 7 gün boyunca kıldım ve 3. Gecede şu rüyayi gördüm: Gercek hayatta başörtü takmıyorum fakat rüyamda kapalıydım, beyaz saten bir eşarp bağlamıştım. Üzerimde beyaz, son derece sade bir gelinlik vardı. O kadar sadeydi ki, başta sıradan bir elbise sanmıştım, kefene bile benzetmiştim, ama kolları işlemeliydi ve daha sonra gelinlik olduğunu anlamıştım.

Bu kadar sade olmasına rağmen, çok parlıyordu, her taraf ışıl ışıldı, gelinliğim ışık saçıyordu, her yer çok aydınlıktı. Nur parlıyordu sanki, bu aydınlıktan dolayı sade gelinliğimin çok abartılı olduğunu düşündüm ve saten eşarbımı normal beyaz bir örtüyle değiştirmek istedim. Sanki nefsimden arınmıştım, gösterişten kaçıyordum, ben gösterişten kaçtıkça daha çok aydınlatıyordum etrafımı. Gerçek hayatta gösterişi seven biriyim ve nefsime tesettür konusunda yenik düşerim. Rüyanın unsurları: kapanmak, kapandığını, sade gelinlik, ışık saçmak, baş örtüsü, eşarp.

Rüyada kapalı olduğunu görmek yorumu

Merhaba, rüyada giydiğiniz kıyafet günlük, gerçek yaşamınızda en yakınınızdaki kişilerin sizi nasıl görmek istedikleriyle ilgilidir. Örneğin bekar bir insan için anne babası kardeşlerinin beklentisi, flört yapan biri için arkadaşı, evli biri için eşi ve çocukları ve benzeri.

Rüyada kapanmak , kapandığını, tesettüre girdiğini görmek yakın çevreniz tarafından böyle giyinmeniz yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyanızda kapandığını ve bundan mutluluk duyduğunuzu görürseniz bu yaşamınızda kimi değişiklikler olacağını simgeler. İstiharede beyaz eşarp ile kapanmış olduğunuzu görmeniz ise diğer olay ve unsurlar da bir arada değerlendirildiğinde hakkınızda önemli ve çok hayırlı gelişmelerin olacağını simgelediği söylenebilir.

“Rüyada Kapalı Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Ben de rüyamda yagmur yagdığını gördüm kosuyordum üstüm ıslanıyor önceden acik ama simdi kapanan bi arkadaşımı gördüm konusuyoruz sonra ben yine kosuyorum

normal hayatımda kapalı değilim fakat rüyamda krem renkli bir eşarp ile kapanmışım ve aynaya baktığım da bana çok yakışmış olduğunu görüp seviniyorum. herkes görsün diye dışarıya çıkıp geziyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir