Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kapan Görmek

Rüyada fare kapanı görmek ne demek?

Rüyamda bir fare kapanı ile bizim bahçede bir fare yakalamaya çalışıyordum, fare küçük beyaz bir fareydi, bir kaç kere kapanın yanına geldi gitti, sonra annem geldi anneme “fare var” dedim, annem tınlamadı, sonra birden çığlık attı o anda aklımdan dedim ki annem kesin korkar dedim sonra zaten uyandım. BuU neye işarettir?

Rüyada kapan görmek yorumu

Deniz selam, Rüyada fare görmek genellikle kişinin reel hayatında çevresinde aldatmaca, kandırma, hile, sahtekarlık hissettiği zamanlarda görülmektedir. Rüyada fare kovalamak çevrenizde sizi aşağılayan, küçük gören, hatta size hakaret eden biri olduğunu ve sizin buna meydan verdiğinizi işaret eder. Fareyi kovalamanız bilinç altınızda o kişiyle mücadelenizi simgeler.

Rüyada kapan görmek, yakalanmak istenilen hayvanın cinsine göre yorumlanır.

Rüyada eti helal olan bir hayvan için av kapanı, kapan kurmak, kapan kurduğunu, kapan ile hayvan yakalamak, kapan ile hayvan yakaladığını, hayvan avladığını görmek helal yoldan bir mal sahibi olmayı simgeler.

Rüyada eti yenmeyen hayvanlar için domuz kapanı, fare kapanı gibi hayvan kapanı kurmak, kurduğunu veya hayvan yakaladığını görmek bir haram mala işaret eder.

“Rüyada Kapan Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir kiliseye gidiyorum, anlamsız bir biçimde tuzaklar var ve kilisede kapana kısılıyoruz. Herkes yere uzanıyor papaz ve bir kişi ayakta bana bakarak bir şeyler okuyor o anda ezan sesi geliyor ben AZİZ ALLAH diyorum yanımda uzanan kişi bana şaşkın bakıyor.
Uzun zaman sonra gusülsüz yattım ve 8 ay 5 vakit namaz kıldıktan sonra tatile gidince boşluğa düştüm taparlanamadım, bunlar bana bir işaret mi?. 21, Erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada kiliseye gitmek bekar kişi için, evlilik, evliler için ise çocuk sahibi olmak veya evladından hayırlı davranışlar görmek anlamına gelir. Rüyada tuzak görmek rüyayı gören kişinin umutsuz bir ilişkiyi sürdürmek için bazı eski alışkanlıklarını değiştirdiğini gösterir. Rüyada papaz görmek rüyayı gören kişinin günah işlemekte olduğunu gösterir ve günahtan uzak durmak için dikkat etmesi gerektiğini hatırlatan bir rüyadır. Duyduğun ezan sesi ise günahlardan uzak durduğunda başarılı sağlıklı, mutlu olacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir