Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kapandığını Görmek

Rüyada kapanmak neye delalet eder?

Bir gece rüyamda kapandığımı gördüm ve namaz kılmaya gidecektim, ama abdestim bozuldu ve biran önce annemin gelmesini beklerken kızdım anneme, çünkü ulaşamadım telefondan ve öylece abdest alamadım. Kendi anneme o kadar sinirlendim ki, o gelince görmek istemedim ve toplum içinde kaçmaya çalıştım, çünkü eğer konuşursam daha da çok sinirlenirim diye.

Kaçmaya çalışırken gizli bir yola girdim ve çarşıdaki toplumdan kaçtım ama annem beni gördü ve arabayla oraya surdu ve arabandan çıkarken elinde silahla çıkıp üzerime tuttu ve üç kere ateş etti ve üçüncü de vuruldum. Bu benim için çok karmaşık bir rüya oldu ve nette silah çok iyi oldu yazılıyor ama silah sesi bulamadım. Bu ne anlama geliyor? yardımcı olabilir misiniz?

İpuçları : abdest bozulması,  anneye kızmak, namaz kılmak, namaza gitmek, kapanmak rüya tabiri. 1 Mayıs 2012, 18:21.

Rüyada kapandığını görmek yorumu

Merhaba,

Rüyada kapanmakkapandığını, tesettüre girdiğini görmek, yakın çevreniz tarafından böyle giyinmeniz yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada silah sesi duymak çok olumlu değildir, bir ilgisizliğin habercisidir. Bu ilgi eksikliği, sevgisizlik veya şefkatsizlik karşısında bağırmak, haykırmak, sesinizi yüksek sesle duyurma arzularınızı simgeler.

“Rüyada Kapandığını Görmek” için 3 yanıt

ben ruyamda kapanmistim basimda sal vardi, okula gidiyordum, uzun zaman once kapandım diyordum, gorenler sasiriyordu ama ben “anca mi gordunuz baya oldu” diyordum tuhafima gitmisti..

eA.

Rüyanız, gerçek yaşamınızda yakın çevreniz tarafından böyle giyinmeniz yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade etmektedir.

ben ikidir rüyamda kapandığımı görüyorum, ilk gördüğüm rüya türbe ziyaretine gittiğim günün akşamında gördüm ama eşarbı kafamdan çıkardım çok sıkıyor diye, ikincisinde de aynı şekilde kapanıp namaz kıldığımı gördüm ki namazımı da kılıyorum sizce ne yapmam gerekir aklım çok karıştı ya da ne anlama geliyor, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir